Total Oldschool Party | lista FB free

Clubbing
Total Oldschool Party | lista FB free
Sobota, 26 listopada 2022
godz: 22:45

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Rock’n’roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez mister Bigosa z wdziękiem karabinu maszynowego.
wstęp:
lista fb free* do 23:00 – 0 zł
lista Fb – 10 zł
pozostali – 15 zł
* Aby zapewnić sobie wejściówkę w cenie 10pln (lub darmową do godz. 23:00) wystarczy oznaczyć się na stronie wydarzenia jako osoba biorąca udział
* listę zamykamy o 20:00
Podstawowa i wszechogarniajaca forma szalonej imprezy w starym stylu obecna w „Hydrozagadce” od 2008 roku! Można spodziewać się wszystkiego co najlepsze w muzyce różnorakiej drugiej połowy XX wieku. DJ Bigos dostosowuje swoje sety do wymagań publiczności i zawsze jest w nich mnóstwo niezapomnianych przebojów – od rock’n’rolla poprzez big beat i rhythm’n’blues, disco, funk, latino aż do new wave i new romantic. Nie brakuje też oczywiście legendarnych hitów rockowych i epokowych polskich przebojów. Czasem jest ostrzej, a czasem bardziej soft, ale zawsze do tańca, z wyczuciem chwili i z poczuciem humoru. Nieskrępowana i beztroska zabawa przy wiekopomnych hitach, które wszyscy dobrze znamy już od czasów szkolnych dyskotek i których nigdy nie mamy dość. Dedykacje możliwe w granicach rozsądku.