Sóley w Warszawie: Islandzka Sensacja Alt-Popu na Żywo w Klubie Niebo

Alternatywa
Sóley w Warszawie: Islandzka Sensacja Alt-Popu na Żywo w Klubie Niebo
Niedziela, 09 czerwca 2024
godz: 20:00

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

„Islandzka Gwiazda Alt-Popu Sóley Wraca do Polski z Koncertem w Warszawie – Poznaj Szczegóły i Historię Artystki”

Islandzka piosenkarka i kompozytorka Sóley Stefánsdóttir, znana na całym świecie jako Sóley, powraca do Polski z kolejnym niezwykłym koncertem. Zaplanowany na 9 czerwca 2024 roku, występ odbędzie się w popularnym warszawskim klubie Niebo, położonym przy ulicy Nowego Świata 21. Fani będą mogli wejść do środka już od godziny 19:00, a sama artystka pojawi się na scenie o godzinie 20:00.

Sóley, urodzona w islandzkim mieście Hafnarfjörður, zyskała uznanie międzynarodowej publiczności dzięki swojemu unikalnemu stylowi. W Polsce cieszy się ona wielką popularnością, a jej fani z niecierpliwością oczekują na jej występy. Karierę solową rozpoczęła w 2010 roku wydaniem EP-ki „Theater Island”, a jej debiutancki album „We Sink” z 2011 roku przyniósł jej światowe uznanie. Muzycznie Sóley eksploruje różne gatunki, od dream-popu po eksperymentalne i progresywne kompozycje.

Jej ostatni album, „Mother Melancholia”, ukazał się w 2021 roku i zdobył tytuł Albumu Roku w kategorii otwartej na Iceland Music Awards, otrzymując również trzy inne nominacje. W tym samym roku światło dzienne ujrzał także album „Dream Is Murder”, który jest efektem współpracy z Sin Fang oraz Örvarem Smárasonem z zespołu múm.

Poza karierą muzyczną, Sóley aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym, pracując nad muzyką i dźwiękiem dla teatru, filmów, programów radiowych, dzieł tanecznych i filmów krótkometrażowych. Dodatkowo, jest wykładowcą kompozycji muzycznej w Islandzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Bilety na ten wyjątkowy koncert są już dostępne online poprzez Biletomat. Zachęcamy do zakupu biletów i doświadczenia niezapomnianego wieczoru pełnego emocji i unikalnej muzyki, którą Sóley przywiezie ze sobą do Polski. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć tę utalentowaną artystkę na żywo i poczuć magię jej muzyki.

Więcej informacji na temat koncertu oraz biletów można znaleźć na stronie Biletomat oraz na oficjalnych stronach artystki i klubu Niebo. Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy, by doświadczyć niezwykłej muzyki Sóley na żywo w sercu Warszawy!


Sóley w Warszawie: Islandzka Sensacja Alt-Popu na Żywo w Klubie Niebo | 9 czerwca 2024 Niedziela, NIEBO

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →