PRAGA2000: DJ Hazel | 6 kwietnia | Praga Centrum

Elektronika
PRAGA2000: DJ Hazel | 6 kwietnia | Praga Centrum
Sobota, 06 kwietnia 2024
godz: 23:00

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Najszybsze ręce w polskiej branży klubowej i twórca między innymi legendy o białym serze z ekskluzywna wizyta na Pradze Centrum – DJ Hazel.

Potężny background muzyczny (ukończył szkole muzyczna), gra na pianinie i klarnecie, a także występuje regularnie na całym świecie od Amsterdam Dance Mission po USA, gdzie popularyzuje polską scene od zarania dziejów (od 1998).

Zdobywał także liczne nagrody w europejskich mistrzostwach DJs pokonując wielu uznanych i zasłużonych artystów ze świata. Najciekawszy jest jednak fakt, ze to właśnie Michał Orzechowski opracował technikę ustalania punktu odtwarzania utworu (cue), który zapisywany był na nośniku SD umieszczanym w odtwarzaczu.

Powszechna krytyka i „smieszkowanie” z jego osoby to efekt nie tylko braku wiedzy i edukacji muzycznej, jakiegoś nieopisanego poczucia wyższości „undegroundu” nad „wixa”, ale tez po prostu naszych narodowych kompleksów, bo „polskie to gorsze”, a przecież postać HAZELA jest równie zasłużona dla rozwoju lokalnej sceny, co wkład ATB, Tiesto i Westbama w skali globalnej.

Niech 2024 niech będzie rokiem wyciągnięcia kija z ucha na rzecz po prostu dobrej zabawy, zwanej także niekiedy rozrywką, jadą koty na Pragę2000.

DJs:

DJ HAZEL
VITCAT B2B MODIFER
MARCIN KRUPA B2B WIX COLLINA

Artwork: @antek.s


PRAGA2000: DJ Hazel | 6 kwietnia | Praga Centrum | 6 kwietnia 2024 Sobota, Praga Centrum

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.