Dildo Baggins w KontenerART 28.06

Alternatywa
Dildo Baggins w KontenerART 28.06
Środa, 28 czerwca 2023
godz: 20:00

KontenerArt

Nad Wartą, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na kolejną środową odsłonę cyklu Demostacja!
28 czerwca zagra dla Was Dildo Baggins
O wykonawcy:
DILDO BAGGINS (ur. 04.11.2020r. zm. 14.12.2029) nie powstał z jakiejkolwiek wyższej potrzeby, tylko w myśl idei, że dobry pseudonim musi odnosić się zarówno do seksu jak i bohaterów kultury masowej. Jest on artystą skończonym, który już w momencie poczęcia poznał dokładną datę swojej śmierci. Dlatego też istniała szansa, że nie będzie on tracił danego mu czasu na liczne bzdury, dostosowanie się do wszystkiego i zamartwianie się na zapas, ale będzie po prostu żył od początku do samego końca, bo tylko tyle potrafi dać sobie i innym. Dildo Baggins nie ma twarzy, dlatego też nie może jej stracić bez względu na to co wyśpiewa albo przemilczy w swojej twórczości.
Można powiedzieć, że Dildo Baggins jest współczesnym artystą, bo tak został wymyślony i nie może być nikim innym, choć bardzo by chciał. Cechą twórczości Dildo Bagginsa jest to, że śpiewa smutne piosenki, które skierowane są do wszystkich dziewczyn, ale nie do wszystkich chłopców. Jego muzyka jest prosta i przewidywalna, dlatego też może się podobać. Jeśli chodzi o używane przez niego środki artystyczne, to jest on niewątpliwie minimalistą, ale nie z wyboru tylko z powodu licznych ograniczeń, które posiada. Natomiast jego teksty należy publicznie przemilczeć, a następnie wyśpiewać w samotności, tylko wtedy mogą nabrać jakiegokolwiek sensu.
Skład zespołu:
Bartosz Marmol – wokal, gitara elektryczna, gitara akustycza
Paweł Kowalski – bas, klawisze, komputer, chórki
www.facebook.com/dildobagginsmusic
www.instagram.com/d.baggins_
www.youtube.com/c/DildoBagginsMusic
Dildo Baggins 'Bezglutenowy’
www.youtube.com/watch?v=TVfx0tVoSQU…
Dildo Baggins 'Będziemy się razem bać’
www.youtube.com/watch?v=ogit55i4V7E
Dildo Baggins 'Roślinożerca’
www.youtube.com/watch?v=yWLU7f5XZ5Y
Dildo Baggins 'Nie wstaję’
www.youtube.com/watch?v=9QcvCOX1mbg
Koncert w ramach cyklu 'Demostacja’ dofinansowano z budżetu Miasta Poznania w ramach realizowanego projektu 'Aktywator – 15 lat Poznania nad Wartą’ #poznanwspiera
Projekt realizowany we współpracy z Fundacją Spotkanie i Tworzenie.Imprezy blisko Ciebie w Tango App →