Stary Rap i Funk X This Is Boom Bap w P29

Elektronika
Stary Rap i Funk X This Is Boom Bap w P29
Sobota, 01 kwietnia 2023
godz: 21:00

P29

Piotrkowska 29, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jak dwóch takich zuchów rusza w tany, to nie ma zmiłuj!
Stary Rap i Funk ramię w ramię z This is Boom Bap ogarnęli na malinowo niezapomnianą bibkę, która wyciśnie z Ciebie ostatnie poty, zedrze podeszwy i porzuci gdzieś nad ranem z bananem na ustach.
Żaden Auto-Tune tylko stara szkoła latania – tłusty beat, poszarpane skrecze i tony wyszperanych sampli.
Szykuj formę, bo już niedługo musisz się odliczyć na parkiecie!
Placki odpalą:
| �KUKI MONSTAH� | �DISCO B� | �JEREM� | �DJ DBT� |
Tax 20 PLN
P29 / Piotrkowska 29 (wejście od ul. Więckowskiego)
Artwork by Magda Miszczak
® DISCO B
Disco B. (Return of the Funky Monkey / This Is Boom Bap) – dj, producent, organizator imprez, od 20 lat nieustannie moderuje scenę klubową w Łodzi zapraszając ciekawych artystów z Polski i z zagranicy. Na swoim koncie ma setki zorganizowanych wydarzeń muzycznych i jeszcze więcej zagranych imprez. Sety Disco B. to bardzo energetyczna mieszanka funku, big beatu, starego hip-hopu z ery sugarhill, disco z lat 70′, odrobiny motown’owskiego soulu i dużej dozy muzyki latynoskiej wymieszanej z nowoczesnymi brzmieniami.
® KUKI MONSTAH – Dj odpowiedzialny za zorganizowanie kilku cykli imprez w Łodzi, na które zapraszani byli najlepsi polscy funkowi dj’e i turntabliści (m.in. imprezy FUNKLAKOWKLEBEK w Luce, STRANGE FRUIT w Piano Cafe czy SOUL CONFECTIONERY w Jazzdze). W chwili obecnej zajmuje się swoim projektem – JAZZTKO, w którym możecie uczestniczyć w sobotnie wieczory w Spalonych Słońcem. W ramach tych wszystkich wydarzeń promuje funk, soul i spokrewnione z nimi gatunki muzyczne – od afrobeatu, przez boogaloo po jazz, na old schoolowym hip hopie kończąc.
® DJ DBT
Pochodzący z Lublina, obecnie mieszkający w Warszawie dj, turntablista, miłośnik winylowych płyt, gramofonów, samplerów, perkusji, dobrej muzyki i ładnego życia w przyrodzie. Niegdyś koncertowy dj takich składów jak: Rasmentalism, Chonabibe, W.E.N.A, Lilu, Te-Tris… Z niejednej imprezy w Polsce i Europie chleb jadł. Obecnie gra imprezy klubowe i ćwiczy scratch’e.
® JEREM
DJ, czasem VJ, sporadycznie organizator i promotor dobrych imprez. Jego umiejętności można było podziwiać u boku wielu znakomitych DJ’ów, których trudno wyliczyć, zważywszy na jego staż z drugiej strony konsolety (prawie 20 lat). Jego początki związane z zamiłowaniem do vinyla znalazły swój wyraz w pasji kolekcjonerskiej. Jerem gromadził swoje płyty, mając na względzie jeden czynnik – wytwórnie, niezależnie od gatunku. Zawsze inspirowało go alternatywne podejście do aktualnych trendów w muzyce, co na tamtą chwilę reprezentowały wytwórnie, takie jak Stones Throw, Ninja Tune, Def Jux, Mo’Wax, Warp czy Tru Thoughts. Nigdy nie deklarował stylu muzyki, który gra. Charakterystyczny eklektyczny styl bardziej przypomina selekcję, choć w Łodzi kojarzony jest najbardziej z rapu i funku, a imprezy, na których gra, przyciągają sporą i wierną publikę.Imprezy blisko Ciebie w Tango App →