HARD EXTREMUM | LDK B-DAY | 07.04.23r

Elektronika
HARD EXTREMUM | LDK B-DAY | 07.04.23r
Piątek, 07 kwietnia 2023
godz: 22:00

P29

Piotrkowska 29, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

To będzie wydarzenie muzyczne, które spowoduje, że Twoje serce zacznie bić szybciej, a krew w żyłach zacznie się gotować. Na tej bibie zagrają tylko najcięższe odmiany muzyki elektronicznej – Speedcore, Hardcore, Terrorcore, Breakcore, Darkcore – wszystko co łamie kręgi z przemieszczeniem.
Nie ma tutaj miejsca na subtelność czy delikatne melodie – to jest miejsce dla prawdziwych twardzieli, którzy chcą poczuć, jak mocna muzyka wpada prosto w ich organizm.
Impreza będzie odbywała się w klubie muzycznych walk – P29, w którym powietrze będzie czuć odgłosy basu i bicie serca. Na scenie staną DJe, którzy będą miksować najcięższe utwory, a tłum ludzi będzie tańczył na całego, bez zahamowań.
To nie będzie impreza dla mięczaków – tutaj krwi i potu nie brakuje. Na środku hali znajduje się ring, na którym odważni tancerze będą walczyć ze sobą w brutalnym moshingu. Wokół ringu stoją ludzie, którzy krzyczą i biją w dłonie, co tylko zwiększa emocje i dreszcze na plecach.
To wydarzenie nie będzie dla osób, które boją się wyjść poza swoją strefę komfortu – tutaj ludzie robią wszystko, by poczuć się żywi. Bezlitośni i surowi, będą się mordować na parkiecie, walcząc z selektami z różnych dyscyplin spuszczania muzycznego wpierdolu, nadając całej hali jeszcze bardziej brutalnego charakteru.
Jeśli czujesz, że jesteś na tyle odważny, to zapraszam cię na najcięższą przejażdżkę swojego życia.

Ceremonię tę poprowadzą:
🔨Marxman 🇳🇱
🔨Desper LIVE! (Rygor)
🔨ediT (Metanol Sound)
🔨Friz (Terrorcore.pl)
🔨LDK – B-DAY SET 🎉 (EUS/Borutek)
🔨Braindropah (Mortal Corebat)
🔨Hatework Machine (ION Recordings/Raving Panda)
🔨Kams (Eudetek)
Imprezę nagłośni i naświetli niezawodny: Lukat Soundsystem 🔊🔊https://www.facebook.com/profile.php?id=100086392203003
🔪START: 22:00
🔪END: 06:00
🔪TAX: 30
🔪KLUB P29, PIOTRKOWSKA 29, ŁÓDŹImprezy blisko Ciebie w Tango App →