Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023

Festiwale
Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023
Czwartek, 06 lipca 2023
godz: 18:00

Plaża nad Wisłą

Rybaki 15, Płock

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Lech Polish Hip-Hop Festival to czołowy, polski festiwal muzyki hip-hopowej, odbywający się w Płocku od 2013 roku. Podczas ósmej edycji w 2022 na płockiej plaży każdego dnia bawiło się ponad 20 tys. uczestników. Płock słynie z unikalnej atmosfery, plaża położona w centrum miasta to jedyne takie miejsce w Polsce.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was ogrom zmian, przede wszystkim nowa data – widzimy się z Wami w dniach 6-8 lipca! Rozbudowaliśmy infrastrukturę, zadbaliśmy o nowe strefy i powiększyliśmy teren festiwalu. Tegoroczny line-up (który wkrótce zaprezentujemy) bez wątpienia będzie najlepszym w historii – czołówka polskiej sceny hip-hopowej, festiwalowe showcase’y i kilka niespodzianek – nie możecie tego przegapić. Dodatkowo kolejną rewolucją jest połączenie Lech Polish Hip-Hop Festival z Lech Polish Hip-Hop Music Awards, czyli wielką Galą podczas której nagradzamy najlepszych twórców minionego roku. Integrujemy te dwa ogromne wydarzenia właśnie dla Was, pierwszego dnia festiwalu na specjalnie przygotowanej scenie wręczymy wyróżnienia w osiemnastu kategoriach. Wszystko to w wyjątkowo, koncertowej oprawie.

W tym roku czeka na Was także słynna Płocka Bitwa Freestylowa. Czołowi polscy freestylerzy kolejny raz stoczą walki, po których kurz długo nie opadnie. Będzie ogień!

Karnety 3-dniowe: W sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety w kilku ograniczonych ilościowo pulach.
Pierwsza pula dostępna do 28.02 (lub do wyczerpania) w cenie 380 PLN.
Informujemy, że ilość karnetów 3-dniowych jest ograniczona. W przypadku soldout’u przewidujemy wprowadzenie biletów 1-dniowych uprawniających do uczestnictwa w konkretnym dniu festiwalu (czwartek, piątek lub sobota).

Karnety VIP: Ściśle limitowana pula karnetów VIP. Karnet uprawnia do przebywania w strefie VIP każdego dnia festiwalu. Strefa VIP to miejsce w którym czas spędzają zaproszeni goście oraz artyści. Do Waszej dyspozycji będzie bufet (dania ciepłe, przekąski, kawa i herbata), open bar (piwo, drinki, softy), osobna strefa sanitarna, strefa chillout, ścianka foto. Cena 1500 zł.

Bilet Pole Namiotowe: Bilet uprawniający do przebywania na jedynym oficjalnym polu namiotowym LPHHF czyli Elooo Polu. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla Was jedno, duże pole namiotowe. Do Waszej dyspozycji będzie strefa sanitarna – prysznice z ciepłą wodą, toalety, przebieralnie, sklep z artykułami pierwszej potrzeby, strefa gastro oraz punkty ładowania telefonów. Teren pola jest oświetlony oraz chroniony. Cena 199 zł.

Miejsce: 09-400 Płock, Plaża nad Wisłą, Google Maps: GMRM+PQF Płock
Data: 6,7,8 lipca 2023 r.

WWW Lech Polish Hip-Hop Festival: plhhfestival.pl
WWW Lech Polish Hip-Hop Music Awards: plhhma.pl
Facebook Festival: www.facebook.com/PolishHipHopFestival
Facebook Awards: www.facebook.com/polishhiphopmusicawards
Instagram Festival: www.instagram.com/polishhiphopfestival
Instagram Festival: www.instagram.com/polishhiphopmusicawards
Youtube: www.youtube.com/@PolishHipHopMusicAwards

 

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

 

 

 


Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023 | 6 lipca 2023 Czwartek, Plaża nad Wisłą

Biletomat.pl
199 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →