TWIN TRIBES | KRAKÓW

Alternatywa
TWIN TRIBES | KRAKÓW
Środa, 20 listopada 2024
godz: 20:00

Klub RE

świętego Krzyża 4, 31-027 , Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pochodzący z Teksasu duet Twin Tribes to wschodząca siła na scenie darkwave, przyciągająca uwagę od 2018 roku wydaniem debiutanckiej płyty „Shadows”, na której znalazły się mroczne, melodyjne brzmienia,

syntezatory, teksty o nieumarłych, okultyzmie i światach równoległych.

W 2020 roku zespół wydał album „Ceremony” prezetując rozwinięte brzmienie na którym eksplorował temat miłości i straty.

Luis Navarro i Joel Niño Jr. wydali swój najnowszy album „Pendulum” w styczniu 2024r. I z tej okazji wyruszyli w światową trasę, która obejmie także koncerty w Polsce.

Dzięki piosenkom, które są zarówno dynamiczne, jak i introspektywne równoważą ciemniejsze odcienie emocjonalnego spektrum z energią i rozmachem, które nadają ich muzyce dramatyzmu, mistrzowsko łącząc która gotyk z romantyzmem.

W miarę jak ich muzyka zyskuje coraz większe grono słuchaczy, Twin Tribes wciąż redefiniuje co gatunki, takie jak darkwave czy post-punk znaczą w 2024r.

www.twin-tribes.com/


TWIN TRIBES | KRAKÓW | 20 listopada 2024 Środa, Klub RE

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →