VIII Elektroklub | Apparat | Katowice [nowa data wkrótce]

Elektronika
VIII Elektroklub | Apparat | Katowice [nowa data wkrótce]
Niedziela, 11 grudnia 2022
godz: 21:00

Walcownia Cynku (Muzeum Hutnictwa Cynku)

11 Listopada 50, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 11.12.2021, PRZENIESIONY (nowa data wkrótce)

ELEKTROKLUB VIII: Apparat dj set (Shitkatapult / Mute) i inni…
Więcej artystów niebawem!

Powrót artysty, którego wszyscy kochamy. Już 11 grudnia w Katowicach na ósmej odsłonie Elektroklub zagra Apparat – jeden z najciekawszych twórców współczesnej elektroniki.

Sascha Ring aka Apparat jest odpowiedzialny za znakomite nagrania solowe oraz sukces supergrupy Moderat. Choć w ostatnich latach spełnia się głównie jako kompozytor, nie zapomina o swoich didżejskich korzeniach. Jego sety łączą zniuansowane, głębokie warstwy brzmień z filmową narracją oraz zaskakującymi zwrotami akcji. Już 11 grudnia Sascha Ring aka Apparat zaprezentuje w Katowicach autorski dj set.

Obok gościa z Niemiec wystąpi wielu innych, fascynujących artystów z Polski i ze świata – szczegóły programu już wkrótce. Elektroklub powróci do Katowic ze znakomitym lineupem. Miejsce wydarzenia to Walcownia Cynku w Szopienicach. Potężny pomnik przemysłu hutniczego będzie idealnym miejscem do wielogodzinnego obcowania z najwyższej jakości elektroniką. Bilety na Elektroklub VIII: Apparat już do nabycia w trzech pulach cenowych. Po wyczerpaniu wejściówek z pierwszej i drugiej puli cena biletów wzrośnie. Warto zdecydować o zakupie jak najwcześniej.

ElektroKlub to cykl energetycznych imprez organizowanych przez More Music Agency w nieoczywistych lokalizacjach w całej Polsce. Nazwa nieprzypadkowo odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, jednego z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień. Gośćmi poprzednich edycji ElektroKlubu byli m.in. Ricardo Villalobos, Henrik Schwarz, Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Ósma edycja imprezy powraca do postindustrialnej przestrzeni Walcowni Cynku w Szopienicach. To jeden z pomników potężnego przemysłu hutniczego i jeszcze do niedawna zapomniana przestrzeń. Znów będzie tam brzmieć potęga muzyki.

BIOGRAM ARTYSTY:
Sascha Ring zasłynął z serii fenomenalnych albumów oraz błyskoltiwej współpracy z Modeselektor w supergrupie Moderat. Zainteresowania Apparata oscylują wokół techno oraz pozornie nieprzystających do siebie gatunków – od popu, przez triphop, electro i ambient, po IDM. Jak dotąd opublikował 11 albumów oraz liczne single i EPki. Ostatnie wydawnictwa artysty to cztery albumy z serii „Soundtracks”, które ukazały się w 2020 roku, zawierające muzykę dla kina, telewizji i teatru. W 2018 roku Apparat otrzymał nawet nagrodę za najlepszy soundtrack na festiwalu filmowym w Wenecji. Artysta nie zapomina jednak o swoich techno korzeniach. Jego sety didżejskie łączą zniuansowane, głębokie warstwy brzmień znane z jego autorskich produkcji, z filmową narracją oraz zaskakującymi zwrotami akcji.

www.facebook.com/apparat.official/
twitter.com/apparatofficial
www.apparat.net
www.residentadvisor.net/dj/apparat
open.spotify.com/artist/40Ojab0UtVQFjA76qXr8Ot

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


VIII Elektroklub | Apparat | Katowice [nowa data wkrótce] | 11 grudnia 2022 Niedziela, Walcownia Cynku (Muzeum Hutnictwa Cynku)

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.