SID LE ROCK & JAZXING

Elektronika
SID LE ROCK & JAZXING
Sobota, 04 lutego 2023
godz: 21:00

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

SID LE ROCK & JAZXING W HIPNOZIE!

● Sid Le Rock (dj set)
● Jazxing (dj set)
● sobota 04.02.2023 Hipnoza, Katowice
● Bilety w cenie 20/30/40 zł w sprzedaży!

Mistrz parkietowego czarodziejstwa ponownie w Katowicach! Sid Le Rock w trakcie 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że potrafi rozkręcić imprezę pod każdą szerokością geograficzną. To jeden z ulubionych hipnozowych gości, który nigdy nas (i Was) nie zawiódł.
Kanadyjczyk za każdym razem zaskakuje świeżością i umiejętnością budowania klimatu. To artysta, którego nie da się zamknąć w jednej szufladce. W zimną, lutową noc parkiet Hipnozy rozgrzeje także gdański duet Jazxing, czyli krajowi spece idący śladami Andrew Weatheralla.
Chug, dark disco, nu italo, tribal, EBM i wave to tylko niektóre z etykietek, którymi można opisać ich sety. Już 4 lutego zapraszamy na prawdziwie hipnotyczne wydarzenie!

Sid Le Rock

Jeden z pseudonimów kanadyjskiego artysty Sidneya Sheldona Thompsona, znanego także jako Pan/Tone. Pod różnymi pseudonimami opublikował łącznie dwanaście albumów studyjnych oraz kilkadziesiąt singli i EP.
Imponującą dyskografię ciężko zaszufladkować, bo Sid porusza się w nieokiełznanej przestrzeni między synthpopem, techno, electro, house i innymi gatunkami elektroniki. Jego utwory wzbogaca ekspresja emocji poprzez unikalny wokal artysty.
Wydawał dla takich wytwórni, jak Beachcoma, My Favourite Robot, Kompakt, Shitkatapult, Mute Records i wiele innych. W 2022 roku opublikował swój ostatni jak dotąd album „Invisible Nation”, na którym eksploruje swoje korzenie wiodące do rdzennych mieszkańców
Kanady. Odkrywa na nim tradycyjne, ceremonialne pejzaże dźwiękowe i przenosi je na parkiety klubów.

www.facebook.com/sidlerock
www.instagram.com/sidlerock/
soundcloud.com/sidlerock
open.spotify.com/artist/3oBdslS0EdWkL0YjOXYfl3

Jazxing

Gdański duet producencko-djski , który tworzą Mateusz Filipiuk oraz Jakub Sautycza. Twórczość duetu pojawiała się nakładem takich wytwórni, jak Polena Recordings, Father And Son Records And Tapes Maćka Sienkiewicza i w nieistniejącym już
Transatlantyku. Nie tak dawno Jazxing wydali też ciepło przyjęty remix dla producentów Luca Averny & Chrisa Coco z brytyjskiego labelu Eclectics prowadzonego przez Granta Williamsa. Obecnie duet promuje debiutancki albumu pt. „Pearls Of The Baltic Sea”,
który ukazał się w Higher Love Recordings z Brighton. Album “Pearls of the Baltic Sea” to dźwiękowa egzemplifikacja lokalnego rozumienia estetyki #balearic w kontekście codziennego przeżywania dynamicznych zmian w nadbałtyckim mieście, poprzez formy bliskie brzmieniom
Synth/New Wave,Electronica, Nu-Disco, Trip-Hop, Post Punk i Dub.

www.facebook.com/JazxingGSD
soundcloud.com/jazxing
www.instagram.com/jazxing/
open.spotify.com/artist/2JHfUkPZJLj39PqBrRjjuK

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

 

 

 

 

 

 


SID LE ROCK & JAZXING | 4 lutego 2023 Sobota, Jazz Club Hipnoza

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →