From Iceland with Love – GusGus Dj | Katowice

Elektronika
From Iceland with Love – GusGus Dj | Katowice
Piątek, 16 lutego 2024
godz: 23:00

P23 Katowice

Porcelanowa 23, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po raz pierwszy w przestrzeni P23 Katowice walentynkowa trasa „From Iceland with Love” z żywą legendą oraz ojcem założycielem kultowej Islandzkiej formacji GusGus – Biggi Veira🇮🇸

Po zeszłorocznej wyprzedanej trasie Biggi Veira powraca z nowym materiałem oraz walentynkowymi wydarzeniami przepełnionymi elektronicznymi dźwiękami, płynącymi prosto z odległej wulkanicznej krainy jaką jest Islandia!

Jego dj sety to wyprawa od minimal house po joga techno. Artysta z ponad 30-letnim stażem na scenie, nietuzinkowa postać, zdobywca wielu nagród, fundament GusGus z milionowymi wyświetleniami. W swoim 2 godzinnym secie z czterech deków, rozpali w nas miłość dzięki specjalnie przygotowanej selekcji na nadchodząca trasę „From Iceland with Love” 🇮🇸🩵

Line up:

🇮🇸 Gus Gus DJ Set (Biggi Veira)

facebook.com/GusGusOfficial

soundcloud.com/gusgus

instagram.com/officialgusgus/

Support:

🇵🇱🇮🇸 Tomashevsky & a:wide

+ more TBA


From Iceland with Love – GusGus Dj | Katowice | 16 lutego 2024 Piątek, P23 Katowice

Biletomat.pl
49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →