CEL x SPLOT: Mani Festo

Clubbing
CEL x SPLOT: Mani Festo
Sobota, 26 listopada 2022
godz: 23:00

CEL

Dworcowa 4, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Świeżo po zakończeniu ostatniego 𝘴𝘱𝘭𝘰𝘵 wydarzenia, gdzie główne role zagrał enigmatyczny 𝘍𝘰𝘳𝘦𝘴𝘵 𝘋𝘳𝘪𝘷𝘦 𝘞𝘦𝘴𝘵 oraz najlepszy polski producent drum and bass – 𝘚𝘢𝘵𝘭, zwijamy swoje nici i przerzucamy na kolejny znaczący ośrodek polskiej sceny. Ekipa spod znaku 𝘱𝘰ł𝘢𝘮𝘢𝘯𝘦𝘨𝘰 𝘋𝘕𝘈 zaprasza do katowickiego CEL-u.
Towarzyszyć nam będzie 𝗠𝗮𝗻𝗶 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗼. Reprezentant cenionego przez nas kolektywu 𝘊𝘭𝘶𝘣 𝘎𝘭𝘰𝘸. Jeden z piewców współczesnej fali breakbeatu, wzniesionej na bogatym dziedzictwie Wielkiej Brytanii i prekursorskim okresie rozwoju kultury rave. Nurt, w który wpisuje się Mani, to nowoczesna synteza wszystkich gatunków, które na początku lat dziewięćdziesiątych ewoluowały, przenikały się i tworzyły podwaliny brytyjskiej sceny muzyki elektronicznej. W tym gronie znajdziemy UK hardcore, breakbeat, jungle, drum and bass, ale też kwaśne i surowe techno czy electro – w spójnej integracji i z respektem dla wyspiarskich korzeni.

Kolejnym powodem do świętowania będzie świeżo wydany debiutancki album członka 𝘚𝘗𝘓𝘖𝘛 kru – 𝗱𝗮𝗱𝗮𝗻𝗮 𝗸𝗮𝗿𝗮𝗺𝗯𝗼𝗹𝗼. Tej nocy CEL-em niewątpliwie zatrzęsą basowe kompozycje wzięte z 𝘣𝘳𝘢𝘪𝘯𝘤𝘢𝘨𝘦 wydanego nakładem 𝘳𝘦𝘨𝘪𝘮𝘦 25 listopada. 𝗚𝗹𝗮𝘀𝘀𝘇 tym razem połączy siły z Warszawianką 𝗱𝗮𝗶𝘀𝘆 𝗰𝘂𝘁𝘁𝗲𝗿 w energetycznym closingu, a 𝗚𝘂𝗶𝗹𝘁𝗲𝗲 w 100% zrealizuje swoją wizję pojęcia 𝘣𝘳𝘦𝘢𝘬𝘣𝘦𝘢𝘵 𝘳𝘦𝘷𝘪𝘷𝘢𝘭, którą głosi od lat. Salon wypełnią głębsze i bardziej przestrzenne odłamy muzycznej spuścizny brytyjskiego undergroundu za sprawą opolskiego bassheada 𝗕𝗦𝗩𝗡 (½ 𝘛𝘳𝘢𝘱 𝘋𝘰𝘰𝘳) oraz lokalnych jungle sheriffz – 𝗞𝘂𝗮𝗾 i 𝗥𝗶𝗳𝗳𝘇 na posterunku.
🏴 Tunel:
Mani Festo
dadan karambolo
daisy cutter b2b Glassz
Guiltee
🏳️ Salon:
BSVN
Kuaq b2b Riffz
TIX: 30 PLNImprezy blisko Ciebie w Tango App →