BASS ASTRAL | Impreza Taneczna | KATOWICE | P23

Elektronika
BASS ASTRAL | Impreza Taneczna | KATOWICE | P23
Niedziela, 28 maja 2023
godz: 19:00

P23 Katowice

Porcelanowa 23, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Bass Astral zaprasza na koncert w ramach trasy ‘Impreza Taneczna’, która jest preludium do jego nowego wydawnictwa ‘Muzyka Taneczna‘. Wystąpi w klubie P23 w Katowicach w sobotę, 28 maja, o godzinie 20:00. Podczas koncertu usłyszysz piosenki z debiutanckiego ‘Techno do miłości’, autorskie remixy znanych utworów, kompozycje z repertuaru Bass Astral x Igo i nowej nadchodzącej płyty. Wszystko to połączone w ekscytującą muzyczną podróż według najwyższych standardów sztuki dj-skiej.
'Moim celem jest tworzenie dobrej muzyki elektronicznej. Stale wkładam twórczy wysiłek aby zwiększać jej głębię. Odkryłem, że muzyka, którą tworzę, doskonale nadaje się do tańczenia, pozwala mi i słuchaczom łączyć się z czymś ważnym. Praktyka taneczna zabrała mnie do miejsca, w którym mogę być ekspresyjnie radosnym i chcę się tym dzielić. Podczas setów tworzę kolaże z muzyki, która mnie porusza, bez zaskoczenia spotykając w jednym pokoju Chopina i Eminema.
Serdecznie zapraszam.
Bass Astral’
Jakub Tracz, znany jako Bass Astral, jest artystą związanym z Krakowem, obecnie mieszkającym w Pcimiu. Zanim rozpoczął karierę muzyczną jako twórca muzyki elektronicznej, zyskał doświadczenie jako basista w rockowych zespołach Clock Machine i Cinemon, nagrywając z nimi łącznie 5 płyt.
W 2015 roku przyjął pseudonim Bass Astral i wraz z Igo utworzył duet, który szybko zyskał popularność wśród szerokiej publiczności oraz został doceniony w środowisku muzycznym. Zespół wydał 3 płyty i zagrał koncerty dla tysięcy fanów, a 'Discobolus’ i 'Orell’ uzyskały status złotej płyty. Jesienią 2021 duet zakończył działalność, a Bass Astral skupił się na solowej twórczości.
W marcu 2022 roku ukazał się jego debiutancki album zatytułowany 'Techno do miłości’, wydany przez Mystic Production, nominowany do nagrody Fryderyk. Aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem 'Muzyka Taneczna’ oraz rozwija swoje umiejętności w muzyce klasycznej.
Bass Astral czerpie inspirację z muzyki takich artystów jak Nicolas Jaar, Avicii, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante.
Na koncertach tańczy.
Bilety:
Przedsprzedaż: 79zł
W dniu koncertu: 95zł
Otwarcie bram: 19:00
Support | TRUSIAK: 19:30
Bass Astral: 20:00Imprezy blisko Ciebie w Tango App →