SASSY NYE pres. Extravaganza!

Clubbing
SASSY NYE pres. Extravaganza!
Niedziela, 31 grudnia 2023
godz: 23:00

SASSY

Chmielna 10, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

UWAGA! Bilet upoważnia do wejścia w godzinach 23:00-24:00

SASSY EXTRAVAGANZA NYE

Zapraszamy na noc sylwestrową, która będzie przepełniona ekstrawagancją i blaskiem! Nasza sylwestrowa impreza w SASSY to prawdziwa „EXTRAVAGANZA”! Przyjdźcie i przywitajcie Nowy Rok w najbardziej wykwintny i błyszczący sposób, jaki tylko możecie sobie wyobrazić. To będzie noc pełna glamour, magii i niezapomnianych chwil. Dołączcie do nas i zatopcie się w blasku Extravaganza Sylwestra!

Następnie Sassy Resto opanuje muzyka na żywo w wykonaniu SASSY Band, który dostarczy energii i rytmów funky, sprawiając, że stworzycie niezapomnianą oprawę dla Waszego sylwestrowego wieczoru. Rooftop Sassy opanują imprezowe klubowe brzmienia. Muzyczne stery tej nocy przejmują doświadczeni didżeje Komar i KNR, zapewniając Wam rozrywkę na najwyższym poziomie.

Bądźcie gotowi na noc, gdzie każdy szczegół został starannie przemyślany, a atmosfera niesamowitego blasku i ekstrawagancji zdominuje przestrzeń. Przyjdźcie i zatopcie się w niepowtarzalnym świecie Extravaganza Sylwestra – chwil pełnych magii, błysku i niepowtarzalnych wrażeń. Dołączcie do nas, aby razem stworzyć najbardziej spektakularny start w nowy rok, jaki tylko możecie sobie wyobrazić! 🌟🥂🎉

SASSY RESTO:

Livemusic by SASSY Band

dj Mr TomTo

ROOFTOP by SASSY:

dj Komar 🎧 dj KNR

Kontakt w sprawie szczegółów i rezerwacji 👉 732 340 604 🌟 [email protected]

Bilety wstępu:

Wejście od 23:00 – 24:00 – 150 zł | WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY
Wejście po 24:00 – 200 zł

𝗗𝗥𝗘𝗦𝗦 𝗖𝗢𝗗𝗘:

Jak na EXTRAVAGANZE przystało, prosimy naszych gości, aby strój zawierał właściwą dozę elegancji, ekstrawagancji i noworocznego blichtru.


SASSY NYE pres. Extravaganza! | 31 grudnia 2023 Niedziela, SASSY

Biletomat.pl
150 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →