IOSound w / SVEN VATH by Temperamental

Elektronika
IOSound w / SVEN VATH by Temperamental
Niedziela, 09 kwietnia 2023
godz: 21:00

B90

Elektryków, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

TEMPERAMENTAL PREZENTUJE:

SVEN VÄTH

Legendarny niemiecki DJ i producent w gatunkach techno i house, a także założyciel słynnej wytworni Cocoon Recordings.
Jego występy znane są z niezwykłej energii, a on sam ma reputacje jednego z najbardziej charyzmatycznych DJ-ów swojego pokolenia o doskonałej umiejętności nawiązywania kontaktu z publicznością.

Wizyta Papy Svena będzie wyjątkowym prezentem świątecznym dla Trójmiasta i nie tylko, a możliwość obcowania z tą żywą legendą muzyki elektronicznej w warunkach klubowych to unikalne przeżycie, które z pewnością pozostanie w pamięci na bardzo długo i zapisze się w annałach historii polskiego clubbingu.

Nie przegap swojej szansy zobaczenia tej ikonicznej i niezwykle barwnej postaci w akcji, taka okazja może się prędko nie powtórzyć.

Bilet VIP daje możliwość wejścia na specjalnie wyznaczoną strefę za artystą.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


IOSound w / SVEN VATH by Temperamental | 9 kwietnia 2023 Niedziela, B90

Biletomat.pl
125 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.