FAJRANT w JAZBARze!

Elektronika
FAJRANT w JAZBARze!
Niedziela, 11 czerwca 2023
godz: 16:00

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Festiwalowy weekend będzie obfitował w muzyczne wrażenia także w JAZBAR Muchowiec! Dostarczy ich plejada didżejek i didżejów, który wystąpią podczas sobotniej SZYCHTY oraz niedzielnego FAJRANTU.
W trakcie trwania festiwalu fascynujące dźwięki popłyną nie tylko przez Strefę Kultury, ale także w nastrojowej przestrzeni JAZBAR Muchowiec. To jedna z ulubionych miejscówek mieszkańców Katowic w sezonie letnim – lokal położony w pobliżu Doliny Trzech Stawów ponownie stanie się oficjalnym klubem festiwalowym Tauron Nowa Muzyka Katowice.
Jak co roku ukoronowaniem festiwalu będzie FAJRANT. Gwiazdą niedzielnej imprezy w JAZBAR Muchowiec będzie duńska didżejka Courtesy, a towarzyszyć jej będzie plejada nazwisk polskiej sceny klubowej. Usłyszymy sety takich didżejów, jak Fresh, Glasse, Mr. Lex i Ricardo. Oznacza to nic innego, jak wielogodzinny maraton tańca przy tym, co w techno, house i electro najlepsze, a wszystko w gościnnej przestrzeni JAZBARu. W niedzielę wstęp wolny dla osób z opaskami festiwalowymi, pozostali zapłacą 20zł.
FAJRANT w JAZBARze pozwoli zakończyć 18. edycję festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice w niezapomnianym stylu!Imprezy blisko Ciebie w Tango App →