Festiwal Castle Party 2024: Mroczna Uczta Niezależnej Muzyki

Festiwale
Festiwal Castle Party 2024: Mroczna Uczta Niezależnej Muzyki
Czwartek, 11 lipca 2024
godz: 16:00

Zamek Bolków

Bolka 1, Bolków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Festiwal Castle Party 2024: Odkrywając Mroczną Niezależną Ekstrawagancję Muzyczną

Przygotuj się na muzyczną podróż w głąb ciemności, ponieważ Festiwal Castle Party ogłasza swoją gwiazdorską listę wykonawców na bardzo oczekiwaną, 30. rocznicową edycję. Dla tych, którzy czerpią radość z nietypowego i nie zgadzają się na konwencjonalność, Castle Party zapowiada się jako ostateczne schronienie dla nonkonformistów i miłośników mrocznej niezależnej muzyki.

Headlinerzy, którzy Definiują Mroczność: Na czele tego przedsięwzięcia stoi legendarne Katatonia, gotowe zanurzyć publiczność w niezapomnianej podróży dźwiękowej swoimi nawiedzającymi melodiami i ponurymi krajobrazami dźwiękowymi. Jako pierwszy headliner festiwalu, Katatonia ustawia ton dla eksploracji najgłębszych obszarów muzycznego wyrazu.

Spojrzenie na Ujawnioną Listę Wykonawców: Ekscytacja nie kończy się razem z Katatonią – Festiwal Castle Party 2024 obiecuje zróżnicowaną i elektryzującą listę wykonawców. Wśród znaczących artystów, którzy wystąpią na scenie, są m.in. Attrition, Blackbook, Cold in Berlin, Combichrist, Czarina, Czarny Bez, Diorama, Extize, FRETT, Fright Night, Funhouse, Lacrimas Profundere, Lakeside X, Malaise, Nachtmahr, NAUT, Orange Sector, Nenufar, The Nosferatu, The Vision Bleak i Velesar. Ten eklektyczny mikstur gwarantuje muzyczną uczty, która przekracza granice i wykracza poza oczekiwania.

Bilety Już Dostępne – Zanurz się w Mrocznym Niezależnym Świecie: Wraz z ujawnieniem listy wykonawców, pojawia się okazja do zapewnienia sobie miejsca na Festiwalu Castle Party 2024. Bilety są już dostępne, a entuzjaści są zachęcani, aby skorzystać z okazji i zanurzyć się w świecie mrocznej niezależnej muzyki. Ta jubileuszowa edycja obiecuje być świętem trzech dekad muzycznej eksploracji i nonkonformizmu.

30 Lat Castle Party – Przyjmij Niekonformizm: Festiwal Castle Party od dawna jest stałym elementem alternatywnej sceny muzycznej, dostarczając platformy dla artystów, którzy kwestionują normy. 30. rocznica jest świadectwem wytrwałego ducha festiwalu i zaangażowania w dostarczanie niezrównanej przyjemności dla miłośników muzyki, którzy odważają się być inaczej.

Dołącz do Niekonwencjonalnych – Castle Party Czeka: W królestwie Castle Party, bycie niegrzecznym jest zalecane, a bycie grzecznym nie wchodzi w grę. Przyjmij ciemność, świętuj indywidualność i dołącz do niekonformistów na Festiwalu Castle Party 2024. Ta jubileuszowa edycja obiecuje nie tylko muzyczną ekstrawagancję, ale podróż w głąb serca mrocznego niezależnego wyrazu. Nie przegap swojej szansy – już teraz zarezerwuj bilety i stań się częścią dziedzictwa, jakim jest Castle Party!

 

Aftermovie z zeszłego roku:


Festiwal Castle Party 2024: Mroczna Uczta Niezależnej Muzyki | 11 lipca 2024 Czwartek, Zamek Bolków

Biletomat.pl
549 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →