News

Dubstep u Snoopa i … Łony

Swego czasu pisaliśmy o bootlegu Snoopa opartym na beacie duetu Chase & Status „Eastern Jam”. Jak się okazuje dubstepowa zajawka nie opuściła jednego z najpopularniejszych na świecie raperów.



Właśnie pojawił się najnowszy mixtape Snoopa, który można po zalogowaniu się na stronę ściągnąć na dysk zupełnie za darmo. Zgodnie z konwencją nazywa się „Throw Your Dubs Up!”. Znajdziecie tu bardzo wielu dubstepowych producentów: są ponownie Chase & Status, poza tym Gemini, Distance, Flux Pavillon, True Tiger, High Rankin i nie tylko. Wybuchowa to mieszanka, jeżeli ktoś nie jest uprzedzony do nawijek Snoop Dogga, może tu znaleźć dla siebie dużo radości.



 Mamy też dla Was dubstepowe ciekawostki na najnowszym albumie Łony i Webbera. Polecamy gorąco płytę „Cztery i pół”, bo jak zwykle pełna jest wielkich tekstów i doskonałych beatów, wśród których można natrafić na dwa, które mają wiele wspólnego z dubstepem – sprawdźcie pierwszy singel z albumu „Nie pytaj nas” i drugi tłusty track „Nie ma nas”. Oczywiście tutaj biciki bardziej subtelne w porównaniu do tych od Snoopa.


Gdzie jeszcze słyszeliście ostatnio dubstepowe rytmy? Jak Wam się podobają takie kombinacje?




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →