Kontrowersyjna epka Nitrousa
Chciałoby się powiedzieć – domagaliście się zmian u N20? No to bardzo proszę – doczekaliście się. Mamy dwa nowe numery Krzysztofa, które prawie nic nie mają wspólnego ze starymi rzeczami, do których nas przyzwyczaił. Czy wyszło mu to na dobre?
Jedno jest pewne – dawno pod jego numerami na Youtubie nie było takich zażartych dyskusji. W końcu wiadomo było, czego się po nim spodziewać. Nigdy dotąd na Nitrousa nie spadło tyle zdań ostrej krytyki, ciekawe co na to sam zainteresowany? Na pewno stał się kolejną postacią świata muzyki trance, która stała się sybolem odejścia od swojej klasycznej stylistyki na rzecz nowoczesnych brzmień, które rzecz jasna nie wszystkim trancowym fanom odpowiadają.
W „Gr8” mamy jeszcze poruszający breakdown, dzięki któremu łatwo zaakceptować inne nowinki. Tymczasem „iPeople” to utwór zupełnie niepodobny to dotychczasowego stylu N20. Ma w sobie imprezowy potencjał, w związku z tym niektórym bardzo się podoba, ale dla ortodoksyjnych fanów to może być mały szok. Co sądzicie o dwóch nowościach od Nitrousa?
P.S. Na epce znajdziecie też nowy remiks „Follow You” Johana Malmgrena i „iPeople” w remiksie Space Rockerz.