News

Kolejni Polacy w Enhanced

Enhanced Recordings to label wydający między innymi Daniela Kandi, Boom Jinx, Adama Szabo, Ost & Meyer, Eximinds, a także rodaków takich, jak: Matt Bukovski, Adam Nickey czy Right Face. Teraz do tego grona dołączyło kolejnych dwóch Polaków, którzy właśnie debiutują w sublabelu wytwórni Colorize.   

Sebastian Weikum miał już okazję u nas gościć (swego czasu wydawał m.in. w Black Hole), teraz powraca z kolegą Martinem Graffem. Dokładnie 12 marca ukazuje się ich wspólny utwór „Togo”, który powinien spodobać się większości z Was, bo to pięknie płynący progresywny numer w starym stylu, z delikatną melodią i wokalnym samplem, przywodzącym na myśl utwór „Yimanja” Filterheadz.

Ciepłe brzmienie i iście wiosenny klimat sprawia, że „Togo” ma szansę zostać w naszych odtwarzaczach na dłużej. Dajcie znać jak Wam się podoba, to naturalna propozycja do Listy Polskih Przebojów, kto głosuje? Z naszych informacji wynika, że w najbliższym czasie czekają nas kolejne produkcje Sebastiana Weikuma w Enhanced. Czy z Martinem Graffem czy nie, to się dopiero okaże. Poniżej również znajdziecie remiks Zacka Rotha, lepszy od oryginału?

Sebastian Weikum & Martin Graff – Togo (Original Mix)
Sebastian Weikum & Martin Graff – Togo (Zack Roth Remix)

I jeszcze krótka wizyta w studiu u Sebastiana:

Sebastian Weikum @ Home Studio (making new track)




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →