News

Cytat tygodnia: 'Swedish House Mafia to aktorzy’

Żywa legenda amerykańskiego house’u DJ Sneak wdał się w twitterową wojnę ze Szwedzką Mafią i ich fanami, a także didżejami, którzy nie popierają takiego „dissowania” czy „hejtowania”.

Najpierw napisał, że „To smutne, że Swedish House Mafia przylatuje za wielką kasę do USA, by grać muzykę house. Ustalmy jedno – oni nie grają żadnego house’u”. Oczywiście to rozpoczęło ataki i „debatę”, w trakcie której Sneak przemycił kilka innych swoich spostrzeżeń.

Między innymi zaczął nazywać Szwedów inaczej – Swedish Act Mafia czyli Szwedzka Mafia Aktorów, wspomniał, że oni tylko udają, że grają house, udają, że miksują, a nawet „wątpi, żeby sami produkowali swoje kawałki”, „to jedna wielka ściema” i tak dalej. Angello odpowiedział, że zawsze szanowali Sneaka, ale takie stawianie sprawy z jego strony jest głupie. „Panie Steve Angello, to żadne hejtowanie, po prostu ludzie powinni znać prawdę”, „muszę lecieć do studia produkować, bo nie mam nikogo, kto zrobiłby to za mnie”, „pochodzę z czasów, kiedy prawdziwi didżeje robili swoją robotę prawdziwie i z miłością”, „chcę tylko wyjaśnić ludziom, że oni nie wspierają, nie grają muzyki house, mają ją gdzieś” – to kolejne wpisy.

http://twitter.com/#!/dj_sneak

Co Wy na to?

DJ SNEAK – Fabric62 SNEAKpeek




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →