3 świeże Schiemanny!
Miłośnicy talentu polskiego producenta długo czekali na jego twórcze ożywienie – z tego co pamiętamy żaden z jego kawałków nie gościł jeszcze w Liście Polskich Przebojów, co by oznaczało, że nie wydawał nic od trzydziestu kilku tygodni?!
W styczniu tego roku ukazał się remiks dla duetu Roonie Play i Fabio XB, w kwietniu remiks dla Wezza Devalla, ale brakowało nam autorskich kompozycji samego Dave’a. Czas więc był najwyższy, żeby coś się pojawiło – będący częścią Armady label Captivating Sounds wydaje właśnie nową epkę Schiemanna, na której znajdziecie dwa premierowe tracki: „Vega” i „Response”.
Oba numery na pewno spodobają się miłośnikom eventowych bangerów, bo mają w sobie niezwykle dużo energii – nowoczesne, kąsające brzmienie, trancowo-electryczne uderzenie słyszeliśmy już w poprzednich produkcjach Dave’a, tym razem jest podobnie. Prawdopodobnie większy sukces odniesie tu „Vega”, ze względu na bardziej zapadającą w pamięć melodię i przywołujące dobre wspomnienia brzmienie syntezatora, jednak „Response” też ma dużo do zaoferowania – warto zwrócić uwagę na ciekawie zaprogramowany perskusyjny groove, który wydaje się najbardziej wyróżniającym elementem tracka. Który numer ciekawszy? Który proponujecie do Polskiej Listy?




Na zakończenie mamy jeszcze jedną świeżynkę, tym razem remiks dla DJ Butterfly, na Youtubie widziany i słyszany już kilka miesięcy temu, ale oficjalnie wydany w ten poniedziałek. W „Transformation” słyszymy trochę „KhoMhowych motywów”, ale też trudno nie znaleźć odniesień do trancowej przeszłości. Reasumując kolejna mocna pozycja od Schiemanna, znów idealna muzyczna propozycja na nadchodzące eventy. Zgadzacie się?

