Techno Zalew 2024 Spirit of Tomek Dyrkacz

Elektronika
Techno Zalew 2024 Spirit of Tomek Dyrkacz
Sobota, 24 sierpnia 2024
godz: 20:00

Zalew Chechło-Nakło

ul. Rekreacyjna, Zwierzyniec

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

„Techno Zalew Spirit Of Tomek Dyrkacz” to plenerowa impreza techno złożona z czołówki polskich DJ’ów i producentów. Wydarzenie to powstaje w celu upamiętnienia wieloletniego producenta imprezy Mayday Polska, zmarłego tragicznie 20 czerwca 2023 roku, Tomasza Dyrkacza.

Za deckami pojawią się miedzy innymi DJ’e którzy – można śmiało powiedzieć wykreowali polską scenę techno. W millenium wprowadzali nas Diana, Gogo i Siasia , Angelo Mike dołączył do nich już w nowym tysiącleciu, za to na bardzo długo zabrał dla siebie miano topowego polskiego wykonawcy.

Nasz event stawia na show świetlny ! jesteśmy w trakcie projektowania wszelkich kwestii technicznych zwiazanych z imprezą. Projekt światła zakłada m.in.około 100 urzadzeń inteligentnych, laserBary , oraz 2 wysokiej klasy i wielkiej mocy lasery.

Staramy się również myśleć do przodu. O rozwoju . W związku z tym że odezwało się do nas wielu mniejszych i mniej znanych wykonawców, chcielibyśmy kolejna ewentualną edycję ( oczywiście pod warunkiem że pierwsza odniesie sukces ) rozdzielić na dwa dni , gdzie pierwszy dzień będzie konkursem młodych adeptów – naszą misją jest ekspansja techno. Nie interesuje nas szaleńczy wyścig za pieniądzem. Chcemy Wam dać jakość w relatywnie niskiej cenie.

Jeżeli chcesz wesprzeć projekt po prostu kup bilet i dawaj nad zalew !

Wystąpią m.in. Angelo Mike, Diana D’Rouze , Gogo , Siasia, Peter Fern , Strobo August , Goro , Veeder Root , Davers.

VIP:

Dostęp do specjalnych stref w okolicy sceny

Namiot VIP z darmowymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, kawą, i przekąskami

Dedykowany osobny parking i osobne wejście na teren imprezy

„Early check in” – wstęp na teren imprezy od godziny 18.30

Atrakcyjna zniżka w obiekcie noclegowym jednego z naszych partnerów.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/777916690298056 aby być na bieżąco.


Techno Zalew 2024 Spirit of Tomek Dyrkacz | 24 sierpnia 2024 Sobota, Zalew Chechło-Nakło

Biletomat.pl
129 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.