RYSY (DJ set) @ Transformator

Elektronika
RYSY (DJ set) @ Transformator
Piątek, 09 czerwca 2023
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Warszawski duet 𝐑𝐘𝐒𝐘 tworzą producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko. Ich muzyka to wypadkowa 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐞𝐬𝐲𝐰𝐧𝐲𝐜𝐡, tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie 𝐦𝐞𝐥𝐚𝐧𝐜𝐡𝐨𝐥𝐢𝐣𝐧𝐲𝐜𝐡, a jednocześnie chwytliwych melodii.
Duet, okrzyknięty objawieniem polskiej sceny elektronicznej, od debiutu zagrał ponad 150 koncertów, gościli na wszystkich dużych festiwalach (𝐓𝐚𝐮𝐫𝐨𝐧 𝐍𝐨𝐰𝐚 𝐌𝐮𝐳𝐲𝐤𝐚, 𝐀𝐮𝐝𝐢𝐨𝐫𝐢𝐯𝐞𝐫, 𝐎𝐟𝐟 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥, 𝐎𝐩𝐞𝐧𝐞𝐫) i został nagrodzony Frederykami w kilku kategoriach.

RYSY wystąpią we Wrocławiu, w klubie, w którym elektronika wybrzmiewa najpełniej – w Transformatorze przy ulicy Tęczowej 57.

youtu.be/Jo2NPos2jOU
youtu.be/OkgJsxHi6RY

𝐋𝐈𝐍𝐄𝐔𝐏 for two stages:

„BOWL” MAIN STAGE:

-RYSY DJ set
-more soon

„OSTRO” SECOND STAGE:

-more soon

𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓:
23:00
______

Powerful melancholic duo RYSY with a gig at Transformator club.

Легенда польської меланхолійної електроніки виступить у Вроцлаві.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


RYSY (DJ set) @ Transformator | 9 czerwca 2023 Piątek, Transformator

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.