Ofelia – Na przypale albo wcale / Wrocław

Alternatywa
Ofelia – Na przypale albo wcale / Wrocław
Czwartek, 08 grudnia 2022
godz: 20:00

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Najnowsze informacje o Ofelii

Ofelia – Na przypale albo wcale
8 grudnia 2022, godz. 20:00 (czwartek)
Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Bilety w cenach: miejsca stojące: 59 zł (pula I), 79 zł (pula II); miejsca siedzące 89 zł (balkon)Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Ofelia, czyli Iga Krefft, wyrusza w trasę koncertową promującą wydany na początku września album „8”. Artystka wystąpi 8 grudnia w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Album „8” to osiem utworów, które są zbiorem ośmiu osobowości, ośmiu twarzy i ośmiu historii, z którymi każdy i każda może się utożsamić. Ofelia jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów, a do współpracy zaprosiła Kubę Karasia, producenta, który pomógł jej stworzyć popowy i niebanalny muzycznie album. Artystka ma już też na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”.

„Na przypale albo wcale” to klubowa trasa koncertowa, która w listopadzie i grudniu dotrze do Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Organizatorem trasy jest Good Taste Production.

 

Ofelia „NA PRZYPALE ALBO WCALE” Tour:

19 listopada 2022 – Poznań
23 listopada 2022 – Gdańsk 
4 grudnia 2022 – Kraków
8 grudnia 2022 – Wrocław 
11 grudnia 2022 – Warszawa Imprezy blisko Ciebie w Tango App →