Kwasoid: Cyberłącze

Elektronika
Kwasoid: Cyberłącze
Sobota, 27 maja 2023
godz: 22:00

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Gdy tylko Kwasoidzi #303 i #604 odnaleźli swojego zaginionego kompana #420, jedno było pewne — musieli czym prędzej wrócić do pracy nad wynalazkiem, którego planów strzegli przed Nieproszonym Gościem od pokoleń. To on był bowiem przyczyną ich migracji w te strony kosmosu oraz co za tym idzie — wypadkiem, który doprowadził do rozdzielenia braci.
Zdaje się, że wszystkie losy Kwasoidów prowadziły do tego momentu, ponieważ podczas tułaczki Kwasoidów skompletowane zostały zarówno składniki projektu, jak i dusze gotowe uruchomić go przy pomocy tanecznego rytuału.
Cyberłącze — bo tak nazwano wynalazek jeszcze w galaktyce Kwasoid#01, służyć ma zjednoczeniu energii wszystkich istot, gwiazd i planet, by na dobre wyrównać szale światła i mroku, rządzące losami rozproszonego wszechświata. Po długiej kosmicznej tułaczce, przy użyciu Spiralnego pojazdu Kwasoida, mocy Niedźwiedzich Kapłanów i energii istot naszej galaktyki, Kwasoidzi mają pierwszy raz w życiu szansę uruchomić Cyberłącze i wspólnie rozprzestrzeniać jedność oraz pokój w pozostałych, niezliczonych układach słonecznych.
Należy jednak uważać, ponieważ ślad tak potężnej jedności, jeszcze przed pełnią synchronizacji może zostać wykryty przez rozproszone siły Nieproszonego lub jego popleczników, którzy tak samo, jak w kosmosie — w Cyberprzestrzeni także mogą zagrozić planom Kwasoidów.
Dlatego też rytuał związania odbywał się będzie w schronieniu Wyspy Tamki pod osłoną fraktalnych tarcz wykonania litewskiego iluzjonisty Temple of Magic.
Całość Wyspy spowita będzie także sonicznym kamuflażem, rzucanym przez Kapłanów Shponte i Atoma, których selekcje są rozpraszającą negatywne wibracje mieszanką.
Jeżeli jednak napotkacie dryfujący fragment Nieproszonego podczas pobytu w Cyberłączu, nie lękajcie się!
Teraz, złączeni w wirze tańca jesteście od niego o wiele potężniejsi.
MAIN STAGE (fullon, goa, zenon, forest, nightpsy)
∞ Sunflower [ Temple of Magic ] (Litwa)
∞ Atom [ Morfogeneza ]
∞ Pixie Elf [ Prywatka u Pana Hoffmana ]
∞ Shponte [ Cat Pirates ]
∞ Kobaian [ New Skulls Records / Gryzący Dym ]
ALTER STAGE (house, tribal, minimal, downtempo)
∞ Horsy / DJ set [ Wyspa Tamka ]
∞ Kobaian [ Gryzący Dym ]
∞ Tuinuan
∞ NA$KA
DEKO/LIGHTS:
☼ Temple of Magic (Litwa)
www.facebook.com/templeofmagic
☼ Morfogeneza
☼ Gryzący Dym
Autor grafiki – ig: @tuinuan_
TAX: 30 PLN