Eli & Fur (Anjunadeep) @ From England with love

Elektronika
Eli & Fur (Anjunadeep) @ From England with love
Piątek, 10 maja 2024
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Anglia to kraj skrajności. Gdy flegmatyczni gentlemani z lubością oddawali się herbatce o piątej, pod ich nosami, w zapadłych hangarach i pustostanach Sex Pistols czy Ramones definiowało na długie lata obraz punku i walki z systemem. Z jednej strony kojarzymy ich z dostojnością i sztywnością rodziny królewskiej, z drugiej strony bezkompromisowością i absurdem humoru Monty Pythona.

Można jednak śmiało stwierdzić, iż trudno do tego dysonansu zaliczyć opinię o angielskiej muzyce.

Anglicy z mlekiem matki (lub prawie ciągle padającym deszczem?) wchłaniają wrażliwość , która od zawsze była pionierska w Europie, jeśli nie na całym świecie. Trudno nawet określić gatunek muzyczny w którym brytyjczycy nie dominowali na Starym Kontynencie, Anglia to istne zagłębie talentu kompozycyjnego i dźwiękowego. BE Kolektiv Music Tour  reaktywuje dział edukacji muzyczno – krajoznawczej From England with Love, zabierając Was do elektronicznej mekki kraju Szekspira – Londynu!

Niezachwiana pasja Eli & Fur do produkcji, pisania piosenek i występów, a także talent do tworzenia mrocznych, emocjonalnych utworów tanecznych, sprawiły, że londyński duet znalazł się w czołówce międzynarodowej sceny house i techno. Estetyka dźwiękowa dziewczyn łączy tajemniczy i enigmatyczny nastrój z sugestywnym wokalem, kaskadowymi syntezatorami i toczącymi się liniami basowymi – mocna mieszanka, która jest zarówno uzależniająca, jak i hipnotyzująca. 

Występy na Coachella, Glastonbury, Tomorrowland i Creamfields, Boiler Room czy Cercle tylko to potwierdzają.

Zapraszamy! 

Line up:

☀ Eli & Fur

🫶 www.facebook.com/eliandfur

🎵 https://soundcloud.com/eliandfur


Eli & Fur (Anjunadeep) @ From England with love | 10 maja 2024 Piątek, Transformator

Biletomat.pl
70 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.