Winter Mood w BARdzo Bardzo

Alternatywa
Winter Mood w BARdzo Bardzo
Poniedziałek, 27 lutego 2023
godz: 18:00

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 27.01.2023, PRZENIESIONE na 27.02.2023
ZMIANA MIEJSCA – z klubu NIEBO, na BARdzo bardzo

Za oknem zima, ale my mamy sposób by Was rozgrzać! Mieliśmy zaprosić Was na kulig ale że śnieg za oknami już znikł, postanowiliśmy stworzyć nową inicjatywę. Zimową, ale taką miłą, która kojarzy się z siedzeniem przed kominkiem po bitwie na śnieżki, szalonym après-ski z dozą nostalgii za cieplejszą porą roku.

Już 27 lutego 2023 roku w BARdzo Bardzo wybrzmią dźwięki, które ogrzeją serca wszystkim wyławiaczom muzycznych perełek!

Wieczór będzie naprawdę intensywny – na scenie pojawią się aż cztery składy!

Otwarcie drzwi: 18:00
Start wydarzenia: 19:00

TOMASZ MAKOWIECKI
Producent, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, obecny na polskiej scenie muzycznej od 2001 roku. Na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych. Wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki w 2007 roku. Jego najnowszy singiel „Nie Ma Nas” z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej zwiastuje płytę, której premiera przewidziana jest na wiosnę 2023 r.

KUBA DĄBROWSKI – pierwszy raz w Warszawie!
Producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Na koncie ma współpracę m.in. z Sanah, Jakubem Skorupą, Darią ze Śląska czy Marceliną. W 2021 roku zadebiutował z autorskim singlem „Gorszy Mood”, który rozpoczął intensywne prace nad debiutanckim albumem zapowiadanym na 2023 rok. W swojej muzyce Kuba łączy indie pop, alternatywny rock i nowe popowe brzmienia. W tekstach wspomina swoje miłosne podboje i porażki, szuka sposobów na pogodzenie się z samym sobą i próbuję odkryć przed światem męskie, często niezrozumiane emocje.

CHAIR
Chair to międzynarodowy duet multimedialnych Artystów – Cura i Hubert Kurkiewicz, reprezentacja Tygrysy Records (sublabelu ART2), którego Dyrektorem Artystycznym jest Błażej Król. W czerwcu 2022 roku ukazał się ich debiutancki album „Po Co Muzyka”. Mimo oderwania od rzeczywistości i memicznej otoczki wydawnictwo spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, zapewniając im miejsce m.in. na OFF Festiwalu, Męskim Graniu czy Great September. Mówią, że grają country-corn-punk, ale są jego jedynymi przedstawicielami, więc trudno to od nich wyegzekwować. Najlepiej doświadczyć Chair na żywo!

SZYMON ŻURAWSKI (Szymonmówi)
Wokalista, kompozytor i tekściarz, wcześniej występujący jako Szymonmówi. W 2021 roku zadebiutował albumem „Coś się zepsuło” (Mystic Production). Nie boi się w twórczości poruszać tematów trudnych jak przemoc domowa, katastrofa klimatyczna czy rosnące w siłę ruchy antynaukowe. Muzycznie jest pomiędzy folkową balladą a romantyczną stroną rocka, wzmacniając swój przekaz charakterystyczną, wysoką barwą głosu.

BILETY: 69zł

Organizator: ART2 Music

WYDARZENIE na FB: fb.me/e/4wSXPjhY9

PLAYLISTA WINTER MOODOWA: youtube.com/playlist?list=PLTzPA20oPra3E7Ov7D1KwZAN-3vYK_QAJ

Do zobaczenia!