WeedFest Warsaw ’23 vol. IV

Festiwale
WeedFest Warsaw ’23 vol. IV
Sobota, 27 maja 2023
godz: 10:00

Dom Braci Jabłkowskich

Bracka 25, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Jak co roku będziecie mieli okazję zapoznać się z ofertą licznych polskich i zagranicznych wystawców z branży konopnej. Z racji tego, że będzie to IV edycja, a 3 edycja i 3 piętra bardzo Wam przypadły do gustu to pozostajemy przy nich…a może odpalimy kolejne!? 😮😎 Zobaczymy! Ale gwarantujemy Wam, że jak co roku nie zabraknie atrakcji, o których będziemy na bieżąco bliżej eventu informować.

Trzy poziomy pełne wiedzy, nowego asortymentu oraz technologii, który zobaczycie u naszych wystawców, atrakcji i stref relaksu! To wszystko dla Was w jednym miejscu.

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą:

– Olejków CBD,
– klinik konopnych,
– nasion,
– kosmetyków,
– systemów do upraw indoor,
– artykułów spożywczych,
– gadżetów i akcesoriów,
– ubrań

i wiele, wiele więcej czego tylko dusza zapragnie.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


WeedFest Warsaw ’23 vol. IV | 27 maja 2023 Sobota, Dom Braci Jabłkowskich

Biletomat.pl
10 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →