VNV Nation + Traitrs / 19.03.2023 / Warszawa / Progresja

Alternatywa
VNV Nation + Traitrs / 19.03.2023 / Warszawa / Progresja
Niedziela, 19 marca 2023
godz: 19:00

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kiedy: 19.03.23
Gdzie: Progresja
Godzina: TBA
Bilety: 120 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu

Zalecamy kupowanie biletów wyłącznie w wymienionych powyżej bileteriach. Kupując bilety w innych miejscach ryzykują Państwo kupno fałszywego biletu.
__________________________________
VNV Nation odwiedzą Polskę w marcu 2023 roku w ramach trasy „The Electric Sun Tour”. Koncerty zyskają zupełnie nową, unikalną oprawę wizualną, która w połączeniu z doskonale znanym stylem zespołu gwarantuje niezapomniany wieczór! Emocje, energia i szczerość, które wylewają się z każdego występu Brytyjczyków będą jeszcze większe, ponieważ muzycy są wygłodniali koncertowania po pandemicznej przerwie. Liczymy, że przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!
Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Dyskografię grupy zamyka bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i fanów album „Noire” z 2018. Rozpoczynająca się w lutym 2023 roku trasa będzie promowała nowe wydawnictwo zespołu pt. „Electric Sun”. Wyczekujcie pierwszych singli i zapowiedzi!
Przed VNV Nation wystąpią Traitrs z kanadyjskiego Toronto. Melancholia zimnej fali miesza się u nich z post punkową energią, która rozgrzeje Was tego wieczoru!
Koncert obowiązkowy dla fanów takich grup jak: Covenant, Assemblage 23, Apoptygma Berzerk czy Icon Of Coil.Imprezy blisko Ciebie w Tango App →