UNDERSCORES

Elektronika
UNDERSCORES
Sobota, 09 grudnia 2023
godz: 20:00

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Underscores – 23 letnia artystka, znana ze swojej eksperymentalnej muzyki elektroniczno-popowej, wystąpi na koncercie w warszawskim klubie VooDoo już 9 grudnia! To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć niekonwencjonalnych dźwięków i innowacyjnych wokali tego młodego talentu na żywo.

Underscores, czyli April Harper Grey, to artystka, która podbija serca słuchaczy swoją inteligentną i eklektyczną muzyką. Jej muzyczna podróż zaczęła się już w wieku sześciu lat, dzięki inspiracjom takim jak Skrillex, stała się wyjątkową twórczynią o niebinarnym podejściu zarówno do formy, jak i treści swojej muzyki.

Jej debiutancki album „fishmonger” z 2021 roku okazał się prawdziwym objawieniem, łącząc w sobie elementy glitchy, hip-hopowych beatów, zniekształconych wokali i melodyjek emo. Muzyka Underscores jest zarówno nowoczesna, jak i nasycona nostalgią za popkulturowymi ikonami lat 90. i 2000. Teksty oddają lęki i troski związane z byciem młodym i żyjącym w dzisiejszym świecie. Inspirowana twórczością takich artystów jak Travis Barker z Blink-182, Glaive czy Lido, Underscores wprowadza do swojej muzyki elementy eksperymentalne, tworząc unikalny dźwięk, który przemawia zarówno do młodego pokolenia, jak i do fanów różnych gatunków muzycznych.

Underscores kontynuuje swoją muzyczną podróż, wydając nowy singiel „Count of Three (You Can Eat $#@!)” w styczniu 2023 roku, który przyciągnął uwagę słuchaczy na całym świecie. W maju wypuściła singiel „Cops and Robbers”, zapowiadając przy tym nadchodzący album „Wallsocket”, który ma ukazać się 22 września tego roku.

Koncert w warszawskim klubie VooDoo to doskonała okazja, aby doświadczyć na żywo niezwykłego talentu Underscores. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które przeniesie Cię w fascynującą podróż dźwiękową.

UNDERSCORES

📅9.12.2023

📍Warszawa, VooDoo Club

🎟BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19 września o godzinie 11:00.

🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡UNDERSCORES (USA) – hyperpop, electronic

🌐 www.instagram.com/underscores/
🌐 www.tiktok.com/@underscoresplus
🌐 underscores.plus/

🔊”Old money bitch”: www.youtube.com/watch?v=fG7foCO6wfc
🔊”Heck”: www.youtube.com/watch?v=_ErrZ0T_5zI
🔊”Cops and robbers”: www.youtube.com/watch?v=u6BajlmkcQc

 


UNDERSCORES | 9 grudnia 2023 Sobota, VooDoo Club

Biletomat.pl
75 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →