SUNFRUITS AUS garage rock | psychedelic pop + THE SATURDAY TEA | Chmury

Alternatywa
SUNFRUITS AUS garage rock | psychedelic pop + THE SATURDAY TEA | Chmury
Czwartek, 06 czerwca 2024
godz: 20:00

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ꕤ 𝗦𝗨𝗡𝗙𝗥𝗨𝗜𝗧𝗦 [Australia]

𝗴𝗮𝗿𝗮𝗴𝗲 ꕤ 𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗲𝗱𝗲𝗹𝗶𝗰 ꕤ 𝗸𝗿𝗮𝘂𝘁 ꕤ 𝘀𝘂𝗻-𝘀𝗼𝗮𝗸𝗲𝗱 𝗳𝗿𝗲𝗮𝗸𝗼𝘂𝘁

Sunfruits w swoich występach na żywo przywołują psychodeliczne brzmienie i estetykę lat ’60, ubrane w ich własną, nowoczesną interpretację rocka lat ’70, w której mieszają współczesną psychodelię z harmonijnym popem. Zespół od 4 lat wzbudza sensację na australijskiej scenie swoją energią i zaangażowaną politcznie liryką, w której często podejmuje temat ekologii.

Ich debiutancki album „One Degree”, zmiksowany/masterowany przez Johna Lee (The Murlocs, Bananagun), ukazał się 28 kwietnia w labelach Third Eye Stimuli i Earth Libraries, zdobywając uznanie krytyków The Guardian, Tone Deaf, Pilerats, New Commute, triple j, PBS, RRR i innych.

„(…) uzależniająca psychodeliczna podróż” – Beat Magazine

„(…) hołd dla rocka lat ’70 i miłości” – It’s Psychedelic Baby Mag

„Migoczący, skąpany w słońcu, psychodeliczno-popowy wybuch radości (…)” – Backseat Mafia

𝗯𝗰 ꕤ sunfruits.bandcamp.com/
𝗶𝗴 ꕤ www.instagram.com/sunfruitsband/
𝘆𝘁 ꕤ youtube.com/@Sunfruitsband

ꕤ 𝗧𝗛𝗘 𝗦𝗔𝗧𝗨𝗥𝗗𝗔𝗬 𝗧𝗘𝗔

𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵-𝗿𝗼𝗰𝗸 ꕤ 𝗴𝗮𝗿𝗮𝗴𝗲

The Saturday Tea to psych-rockowy zespół z Warszawy. Obecnie tworzą go Jan Wiśniewski i Aleksander Makowski – przyjaciele i partnerzy w niekończącej się pogoni za chwytliwymi melodiami i oryginalnym brzmieniem.

Charakterystyczny styl zespołu można było dostrzec już na debiutanckiej EP-ce „This Is Over” (2012), która szybko stała się popularna w lokalnym środowisku muzyki alternatywnej. Kolejna płyta „Shindig”(2014) poszerzyła ich zasięgi, a drugi album „Quick Silver Dreams” (2019) ugruntował pozycję jednego z najbardziej interesujących zespołów gitarowych w Polsce. Grupa miała okazję zaprezentować swoją twórczość na scenach zarówno w kraju (Off Festival, Open’er, Soundrive), jak i za granicą (SXSW w Texasie).

Obecny skład zespołu to: Jan Wiśniewski (gitara/wokal), Aleksander Makowski (gitara/wokal), Kamil Hordyniec (bas), Tom Pop (perkusja).

𝗯𝗰 ꕤ  thesaturdaytea.bandcamp.com/music
𝗶𝗴 ꕤ  www.instagram.com/saturdaytea


SUNFRUITS AUS garage rock | psychedelic pop + THE SATURDAY TEA | Chmury | 6 czerwca 2024 Czwartek, Chmury

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →