Psych Night: Atom Juice i AcidSitter!

Alternatywa
Psych Night: Atom Juice i AcidSitter!
Niedziela, 10 marca 2024
godz: 19:30

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na lot w kosmos z dwoma świeżymi, psych-rockowymi składami: Atom Juice i AcidSitter, którzy promują swój debiutancki album – Make Acid Great Again.

▰ Atom Juice
to sześciu smutniaków, którzy mieli urodzić się w Sochaczewie albo Sosnowcu, ale przyszli na świat w innych miejscach Polski. Przeznaczenia jednak nie oszukasz. W żyłach buzuje im gorąca krew, a ich wyobraźnia pełna jest jarania topy i jedzenia grzybów. Wszystko to chcą przekazać słuchaczom za pomocą języka muzyki. Atom Juice to biedagrupa, która powstała w wyniku szukania własnej, nieograniczonej przestrzeni. W skład wchodzą: Barczi, Kuksea, Patrajko, Karczi, Janko Janeczko aka Styrany oraz nowy narybek Roger Guerreiro.

Streaming: https://emuzeme.ffm.to/atomjuicesexyfrogs
FB: www.facebook.com/atomjuicePL

▰ AcidSitter
Polsko – japońscy psychonauci promują swój debiutancki album Make Acid Great Again (Premiera 03.11.2023 / Interstellar Smoke Records). Eksplorują szeroki nurt psychodelii z rokendrolową pasją i punkową energią. Można ich było usłyszeć na Red Smoke Festival i Soulstone Gathering lub na koncertach z King Buffalo. Sweat Dreams, singiel promujący album, został wydany przez irlandzką wytwórnię Fuzzed Up & Astromoon Records.
Staywatch: youtu.be/hg-Ygrhbny4
Comets: youtu.be/nE3VJIV3QLE
The Healing Journey: youtu.be/yUEkMuBttOk
Sweat Dreams: youtu.be/g-PmsYPmk5w
AcidSitter – www.youtube.com/watch?v=PI8dTvcCeW8