Kuxon x Muzaman – electronic liveact night | Warszawa | Chmury

Elektronika
Kuxon x Muzaman – electronic liveact night | Warszawa | Chmury
Czwartek, 14 marca 2024
godz: 21:00

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kuxon x Muzaman – electronic liveact night | Warszawa | Chmury
Kto? Kuxon / Muzaman
Co? Minimal & melodic techno/ drum’n’bass
Kiedy? 14.03 (czwartek)
Gdzie? Chmury, ul. 11 listopada 22, Warszawa
Godzina? 21:00
Bilety: 40 PLN na bramce
Kuxon – producent muzyki elektronicznej, live looper i DJ, z przeszłością beatboxera. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się już wiele lat temu. Jako multiinstrumentalista kształtujący swoje umiejętności w szkole muzycznej w sekcji instrumentów dętych łączył bogatą estetykę muzyki klasycznej z nowoczesnym brzmieniem. W swoich utworach podkreśla istotę minimalizmu, kompozycji i brzmienia. W jego twórczości odnajdziesz różnorodne gatunki, takie jak Melodic Techno, LiquidBass czy Dubstep. Inspiracje czerpie z talentów artystów takich jak: Bonobo, Hozho, Skrillex czy Flume. Jego muzyka elektroniczna jest odzwierciedleniem zróżnicowanych struktur muzycznych i kulturowych, co dowodzi, że nie boi się eksperymentować z dźwiękiem i stylem. Uznanie na scenie muzycznej zdobył poprzez wiele koncertów, jak i kameralne spotkania w zaprzyjaźnionych lokalach Trójmiasta, które dały mu możliwość szlifowania Live actów i budowania relacji artysta-muzyka-słuchacze. Podróżując po Europie, w tym Austrii i Norwegii, wydawał swoją muzykę, czyniąc ją dostępną dla miłośników elektronicznego brzmienia. The Breath Of Change (album) wyprodukował po wizycie w Austrii, Savoir-vivre (EP) stworzył będąc w Norwegii, I’ve done i Anxiety opublikował po koncercie w Warszawie, który utwierdził go w przekonaniu, że jest to jego droga rozwoju.
Tutaj znajdziesz platformy muzyczne
z wydaniami oraz załącznikami do social media artysty

Spotify: open.spotify.com/artist/4s0wrAtKuWrHUzDwu0asFY
SoundCloud:
soundcloud.com/kuxon_music
Instagram:
www.instagram.com/kuxon.music
YouTube:
www.youtube.com/channel/UCO-GEoIljS_ONRtvj5uqiJQ
Muzaman – beatboxer, producent muzyczny i liveactowiec rocznik 92. W jego twórczości słychać inspirację artystami takimi jak ReepsOne, Chase & Status, Noisia, Camo & Krooked oraz B-Complex. Muzyką zajmuje się od 2008 roku, a od tamtego czasu zagrał kilkaset koncertów na terenie kraju oraz poza nim oraz brał udział w wielu bitwach beatboxowych. Jego muzyka to połączenie wielu gatunków muzyki elektronicznej takich jak drum’n’bass, trap/grime z alt-popem i sam określa swój styl jako organic electronic. Na swoim koncie ma dwa mini-albumy, czyli ‘Sztuki audiowizualne’ oraz ‘.niceguy’ wydane w 2022 i kilkanaście singli (zarówno solowe, jak i jako duet Sonder), które miały premierę w 2023.
Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat współpracował z artystami szerokiego muzycznego spektrum – m.in. Guova, Wrona, Eldo, Sophie Szklarska, Prykson Fisk i wielu innych. Jego elektryzujący liveact to połączenie wielu gatunków elektronicznych w drum’n’bassowej odsłonie. Czyni go to pożądanym wykonawcą i oczekiwanym gościem scen klubowych i festiwali.
Spotify: open.spotify.com/artist/72kO6RseIlmEx5DXuxBUYJ
FB: www.facebook.com/muzaman.niceguy
IG: www.instagram.com/muzaman.niceguy
TT: www.tiktok.com/@muzaman.niceguy
Szata graficzna: @Agnieszka Szumińska
www.instagram.com/aga_szumi/