Koncertowe Pożegnanie z Albumem “Ballady i Protesty” przez FISZ EMADE TWORZYWO

Alternatywa
Koncertowe Pożegnanie z Albumem “Ballady i Protesty” przez FISZ EMADE TWORZYWO
Piątek, 15 marca 2024
godz: 20:00

Palladium

Złota 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

FISZ EMADE TWORZYWO, jedna z najważniejszych formacji na polskiej scenie muzycznej, zaprasza na koncertowe pożegnanie ze swoim ostatnim albumem „Ballady i Protesty”. Wydarzenie to odbędzie się 15 marca 2024 roku, a otwarcie bram planowane jest na godzinę 19:00.

Dwie Dekady na Polskiej Scenie Muzycznej: Od swojego debiutu w 2002 roku, FISZ EMADE TWORZYWO wydali 10 płyt, które znacząco wpłynęły na polski rynek fonograficzny, utrzymując się w stylistyce hip-hopowej z unikalnym, miękkim brzmieniem. Znani z eksperymentowania i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań muzycznych, bracia Fisz i Emade zawsze kładli nacisk na wysoką jakość i zaangażowanie w swojej twórczości.

„Ballady i Protesty” – Powrót do Korzeni: Ich ostatni album, „Ballady i Protesty”, stanowi powrót do korzeni muzycznych zespołu, nawiązując do hip-hopu i elektroniki lat 90. Jest to album pełen nostalgi za brzmieniami, które inspirowały zespół w początkach ich kariery. Jednocześnie, „Ballady i Protesty” to płyta sprzeciwu – adresuje ważne kwestie społeczne i polityczne, w tym prawa człowieka i zmiany klimatyczne, z charakterystyczną dla Fisza ironią i wnikliwością.

Koncert Pożegnalny: Koncert 15 marca 2024 roku to nie tylko pożegnanie z albumem „Ballady i Protesty”, ale także świętowanie dwudziestu lat obecności zespołu na polskiej scenie muzycznej. Fani mogą spodziewać się nie tylko utworów z ostatniego albumu, ale również wcześniejszych hitów, które zdefiniowały styl i brzmienie zespołu.

Zakończenie: Koncert FISZ EMADE TWORZYWO to wyjątkowa okazja, by na żywo doświadczyć energii i emocji, jakie niesie muzyka zespołu. To nie tylko muzyczne wydarzenie, ale także spotkanie z artystami, którzy przez lata konsekwentnie budowali swoją pozycję na polskiej scenie muzycznej, pozostając wiernymi swoim wartościom i przekonaniom.


Koncertowe Pożegnanie z Albumem “Ballady i Protesty” przez FISZ EMADE TWORZYWO | 15 marca 2024 Piątek, Palladium

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.