Gooral | Wolno 2 Tour | Warszawa

Elektronika
Gooral | Wolno 2 Tour | Warszawa
Piątek, 17 lutego 2023
godz: 20:00

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Gooral wyrusza w solową trasę koncertową promującą jego nową płyę “Wolno 2”. Artysta po raz kolejny zabierze nas w organiczno-downtempową podróż, podczas której zaprezentuje zupełnie nowe utwory. Agencja Perspektywy zaprasza na cztery wyjątkowe koncerty w ramach trasy Wolno 2 Tour, podczas których ponownie doświadczymy magii downtempowego live actu, w jedynym i niepowtarzalnym klimacie Goorala.
Premiera płyty “Wolno 2” miała miejsce 22 listopada 2022 r. Krążek został wydany przez wytwórnię Resueño, której założycielem jest Mose. Za dystrybucję płyty na terenie Polski odpowiada Agencja Perspektywy.
Gooral od 15 lat z powodzeniem łączy muzykę klubową, elektroniczną i góralską. Ten producent zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach, takich jak Pol’and’rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Gooral wydał 6 albumów studyjnych i jedną płytę DVD z ZPIT Mazowsze, która okazała się bestsellerem Empiku. W marcu 2020 ukazał się album Goorala Ethno Elektro 2 w formie fizycznej. Ten dwupłytowy album zawiera m.in. płytę „Wolno”, która sygnalizuje nową przestrzeń muzyczną artysty – organiczne, bliskie natury downtempo. Utwory z płyty „Wolno” zostały docenione i wydane przez uznane wytwórnie, takie jak Bar 25 (Berlin) czy Pipe And Pichet (Los Angeles)
Podczas trasy Wolno 2 Tour Gooral zaprezentuje solo live act na syntezatorze, piszczałce, okarynach, efektach oraz komputerze. Podczas koncertów będzie można usłyszeć również kilka utworów znanych z płyty „Naturalna Generacja” ale w innych, wcześniejszych aranżacjach.

Nagrania:
Gooral – Doliny, doliny
youtu.be/X3Lj4weXrfg
Gooral – Dbaj o swoją drogę
youtu.be/hCkodqhD1Rw
Gooral – LIVE na Snowfest youtu.be/6VPfpM4dGBg
Gooral – Cały ten świat youtu.be/UXZmey7PZuo
Organizator: Agencja Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl
Kontakt: [email protected]
Regulamin koncertu: agencjaperspektywy.pl/regulaminImprezy blisko Ciebie w Tango App →