Folamour pres. House Of Love

Clubbing
Folamour pres. House Of Love
Piątek, 24 marca 2023
godz: 22:00

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Bruno Boumendi, bo tak nazywa się DJ i producent występujący pod aliasem Folamour, to jeden z najbardziej wyrazistych reprezentantów mieszanki gatunków house i disco na świecie.
Do szybkiego wzrostu popularności przyczynił się paradoksalnie wybuch pandemii, w czasie której Bruno skupił się na głównie na produkcji, czego wynikiem był skupiony na brzmieniach grooveowego jazzu, house oraz nu-disco utwór „The Journey”, gdzie wokalu użyczył zambijski wokalista Zeke Manyika. Pod tą samą nazwą powstał cały album, który nie tylko zapewnił artyście okładkę w zeszłorocznym wydaniu Mixmag, ale i również przyczynił się do ogromnego sukcesu letniej trasy koncertowej artysty.
Te, jak do niedawna wydawać się mogło niszowe i odchodzące w zapomnienie gatunki muzyczne nabierają całkiem nowego blasku i świeżości za sprawą energii scenicznej oraz niezapomnianego stylu Francuza, które będzie można doświadczyć na własne oczy i uszy po raz pierwszy w Polsce 24 marca w Pradze Centrum, w specjalnie przygotowanym audiowizualnym show w ramach oficjalnej Europejskiej trasy „House Of Love”.

Folamour @ Polaris x Verbier ➡️
youtube.com/watch?v=AIu_1A40M6A&t=2772s
Line-up:
Folamour
TBA
TBA
▼▼▼
Data: piątek, 24.03.2023
Doors: 22:00
End: 6:00
▲▲▲
Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4
Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.plImprezy blisko Ciebie w Tango App →