OBRA Festival

Festiwale
OBRA Festival
Piątek, 23 czerwca 2023
godz: 18:00

Agroturystyka Maya

Gorzyca, Torzym

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆  IV edycja kameralnego festiwalu w zachodniej Polsce (Gorzyca, Agroturystyka Maya) zlokalizowanego na zielonej polanie wśród pięciu stawów, dwustuletnich dębów i tytułowej rzeki Obry.

🥁 Festiwal skierowany do osób szukających wytchnienia na łonie natury, otwartych, które preferują muzykę elektroniczną w jej lżejszej odsłonie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23-25 czerwca.

🎵 Muzycznie OBRA Festival stawia na artystów grających:
electro, house, disco, techno w różnych odsłonach i tempie z nutą melodii w tle.

🏕 Do dyspozycji festiwalowiczów zostaną oddane: hektary dzikiej zieleni, sceny, strefa chill, bar, punkt gastro, prelekcję z specjalistami, boisko do siatkówki plażowej oraz możliwość podróży w głąb siebie na terenie rozświetlonym feerią barw.

🔥 W przypadku złych warunków pogodowych, Festiwal może się odbyć pod zadaszeniem – nie zabijając jego uroku – pod specjalnie przygotowaną wiatą z drewna.

🏡 Baza noclegowa to pokoje w odrestaurowanym pensjonacie oraz pole namiotowe z dostępem do murowanych toalet oraz pryszniców z ciepłą wodą.

👉 Line-up OBRA Festival 2023 będzie sukcesywnie ogłaszany na stronie wydarzenia w serwisie Facebook.
www.facebook.com/festivalobra

📆 Godziny otwarcia bram 23 czerwca, godzina 12:00

🔞 Wydarzenie skierowane do osób pełnoletnich.
Dzieci do 5 życia wstęp za darmo. Osoby poniżej 18 lat wstęp za 50% wartości biletu za pisemną zgodą opiekuna i pod jego pełną odpowiedzialnością.


🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


OBRA Festival | 23 czerwca 2023 Piątek, Agroturystyka Maya

Biletomat.pl
169 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →