SnowFest Festival 2023

Festiwale
SnowFest Festival 2023
Piątek, 03 marca 2023
godz: 18:00

Amfiteatr Skalite

Deptak nad Żylicą, Szczyrk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SNOWFEST FESTIVAL – SZCZYRK / 3-4 marca 2023

Kup bilet na SnowFest Festival 2023!

10. edycja SnowFest Festival, czyli największego wydarzenia sportowo-kulturalnego w samym środku zimy odbędzie się 3 i 4 marca 2023 w Szczyrku. To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki mają się bardzo dobrze, zaś perła Beskidu Śląskiego – Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów. SnowFest Festival to doskonała propozycja dla osób, które nie zapadają w festiwalowy zimowy sen i chcą się bawić oraz tańczyć bez względu na porę roku.

SnowFest: gwarancja melanżu najwyższej jakości. Relacja z edycji 2022.

SnowFest Festival to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku oraz spektakularne zawody sportowe, w których udział biorą czołowi riderzy snowboard i freeski. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej.

Obejrzyj aftermovie ze SnowFest 2022

Z okazji jubileuszowej edycji SnowFest Festival, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, o których organizatorzy będą informować na bieżąco za pośrednictwem swoich kanałów.

Kup bilet na SnowFest Festival 2023, który odbędzie się 3-4 marca 2023 w Szczyrku. Już teraz na Biletomat.pl!

***

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


SnowFest Festival 2023 | 3 marca 2023 Piątek, Amfiteatr Skalite

Biletomat.pl
199 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →