Ab.Surd / Rat’s 40’s – Lista FB Free

Elektronika
Ab.Surd / Rat’s 40’s – Lista FB Free
Sobota, 01 kwietnia 2023
godz: 21:00

AFTER EGO

Plac Stefana Batorego 4, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ab.Surd / Rat’s 40’s
▬▬▬▬▬▬▬ ஜ۩۞۩ஜ ▬▬▬▬▬▬▬
40 lat minęło, 20 lat minęło – jak jeden dzień ❤
W związku z tymi okrągłymi, matematycznymi wyliczeniami mamy pewne ogłoszenie duszpasterskie -> -> -> Czas na celebrację dwóch faktów.
1. 40 lat temu pewnego pięknego słonecznego dnia na świat przyszedł człowiek absurdalnie niebanalny. Jego wzrok sięgał poza horyzont zdarzeń, a krok wyprzedzał czas i przestrzeń o parę długości zanim nawet stopa dotknęła podłoża. Szef, kierownik, ojciec i wujek w jednym! Przyszedł moment na świętowanie okrągłej rocznicy urodzin głowy rodziny Come With Us Festival i After Ego – Patryka (Rat’s Milka) .
2. 20 lat temu ów obywatel, zafascynowany muzyką lat 90-tych i wkraczającego milenium, rozpoczął przygodę z tak zwanymi – imprezami… Był to strzał w dziesiątkę. Od Drum&Bass, przez House i Techno, niczym Kniaź z dalekich stepów zarządzał zastępami tancerzy. Jako jego przyjaciele i kompani tworzący festiwal Come With Us zarządzamy -> -> -> Czas na BENEFIS 20-lecia!
A przy okazji cyklicznego Prima Aprilis (01.04) zapraszamy na AB.SURD. Wszystko to co potrafimy najlepiej – przydługie rozmowy pełne zwrotów akcji na granicy sensu, taniec bez skrępowania w dziwnych ubraniach, balony, tona radości i uśmiechu.
Uwaga! Zakaz przychodzenia w czarnych ciuchach!
Weźcie kapelusze, wąsy, okulary, kolorowe koszulki i rajtuzy w gepardzie centki. Tylko wesoła, dynamiczna i taneczna muzyka.. Może trochę Techno?
W murach nowo zaaranżowanego After Ego podsumujemy nasze dotychczasowe rave’owe doświadczenia. Na dwóch scenach – zewnętrznej i wewnętrznej będziemy prowadzić zorganizowaną celebrację obu rocznic.
Zagra ośmiu wspaniałych! Aby się przekonać kto to będzie musisz nas odwiedzić – nie ma tak łatwo 🙂 To dzień niespodzianek! Wpadnij, poznaj absurdalny klimat, zaśmiej się do łez, zatańcz do utraty tchu!
Ekipa Come With Us, Znajomi, Przyjaciele Królika i inni …
▬▬▬▬▬▬▬ ஜ۩۞۩ஜ ▬▬▬▬▬▬▬
🟥 Miejsce: After Ego,
🟨 Data: 01.04.2023
🟩 Godzina: 22:00
🟦 Bilety: 30 zł / *Lista FB „wezmę udział” Free do 00:00
*Listę zamykamy i drukujemy o 19:00 01/04/2023Imprezy blisko Ciebie w Tango App →