Re: Rzeszów Festival

Festiwale
Re: Rzeszów Festival
Piątek, 28 lipca 2023
godz: 16:00

Bulwary nad Wislokiem w Rzeszowie

Bulwarowa, Rzeszów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

RE: RZESZÓW FESTIVAL PO RAZ DRUGI

To już pewne! Druga edycja RE: Rzeszów Festival odbędzie się w piątek i sobotę 28 i 29 lipca.

Na scenie:
T.Love
Sorry Boys
Bedoes2115
Błażej Król
Rubens
Julia Wieniawa
Jann
Grzegorz Hyży
i inni… #staytuned

Dwudniowy festiwal zadebiutował w stolicy Podkarpacia w 2022 roku szturmem przebijając się przez zatłoczoną mapę festiwalową Polski. Dzięki kolejnej edycji ma szansę na dobre zapisać się w kalendarzu obowiązkowych letnich wydarzeń muzycznych.
Pierwsza edycja RE: Rzeszów Festival spotkała się z gorącym przyjęciem. Podczas dwóch dni imprezy bawiło się aż 5,5 tys. festiwalowiczów. Zagrały takie gwiazdy jak m.in. Mrozu, Margaret, Brodka, Baranovski, Fisz Emade Tworzywo, Pezet, Natalia Przybysz, czy rodzimy rzeszowianin Arek Kłusowski.

Re:Rzeszów Festival ma ambicje stać się flagowym festiwalem regionu i muzyczną wizytówką Podkarpacia. Nazwa festiwalu nie jest przypadkowa – RE kojarzy się z RE:sovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami – RE to RE:cykling i RE:use, czyli odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, RE:start i RE:set, RE to RE:gionalność i lokalność. RE to wreszcie RE:laks, RE:lacje i RE:generacja – bo o tym jest właśnie festiwal: spędzaniu czasu razem, regenerującej atmosferze i odpoczynku i najlepszej jakości rozrywce.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

 

 


Re: Rzeszów Festival | 28 lipca 2023 Piątek, Bulwary nad Wislokiem w Rzeszowie

Biletomat.pl
139 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →