Edison Festival 2023

Festiwale
Edison Festival 2023
Piątek, 07 lipca 2023
godz: 16:00

Best Western Hotel Edison

Wypoczynkowa 60, Baranowo, Przeźmierowo

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Edison Festival 2023
piątek-sobota, 7-8 lipca 2023
Teren Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

Edison Festival już po raz piąty odbywa się na terenie Best Western Hotel Edison, w otoczeniu Jeziora Kierskiego, które gwarantuje malowniczą scenerię i pozwala wyrwać się z miejskiego zabiegania. Nadchodząca edycja festiwalu to muzyczne spotkanie z tuzami polskiej sceny muzycznej, których charakterystyczny styl i emocjonalność przyciągają tysiące fanów. Nie zabraknie też „muzycznych odkryć”, od które Edison Festival dba od pierwszej edycji.
To już potwierdzone, że Voo Voo, Ciao Bambino! (projekt specjalny Vito Bambino & Bitamina), Ralph Kaminski, Anita Lipnicka, IGO, Mikromusic, Smolik // Kev Fox, ARS LATRANS Orchestra, IGNACY, Sorry Boys, Muchy, Grubson, Jucho, Rosalie., Paula Roma, The Cassino zagrają na Edison Festival 2023. Program dwudniowego wydarzenia to nie tylko doskonałe koncerty, ale też liczne dodatkowe aktywności, które ujawniane będą bliżej festiwalu. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, food courtu i lokalnych akcentów. Karnety i jednodniowe bilety są już w sprzedaży!
Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie, a w tym roku również Gmina Tarnowo Podgórne. Sponsorem jest Grupa Cichy-Zasada. Patronami medialnymi wydarzenia są Meloradio, „Głos Wielkopolski”, Freshmag, epoznan.pl i WTK.

Harmonogram koncertów:
7 lipca – ARS LATRANS Orchestra, Grubson, IGO, IGNACY, Muchy, Rosalie., Ciao Bambino! (projekt specjalny Vito Bambino & Bitamina), Voo Voo
Anita Lipnicka, jucho, Mikromusic, Paula Roma, Ralph Kaminski, Sorry Boys, Smolik // Kev Fox, The Cassino

Bilety w cenach:
REGULAR TICKETS: Bilet jednodniowy: 149,00 PLN / Karnet: 219,00 PLN | Dostępne od 17.02.2023 (od godz. 12.00) do 02.06.2023 (do godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów.
FINAL CALL TICKETS: Bilet jednodniowy: 169,00 PLN / Karnet: 249,00 PLN | Dostępne od 02.06.2023 (od godz. 12.00) do wyczerpania puli biletów.

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.
Regulamin imprezy: www.goodtaste.pl/regulamin