Tama: Gorgon City Salvation Tour

Elektronika
Tama: Gorgon City Salvation Tour
Sobota, 16 grudnia 2023
godz: 19:30

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po intensywnych rozmowach z managementem artystów udało się ustalić nowy termin poznańskiego koncertu Gorgon City, którego organizatorem jest bezpośrednio Tama. Tym samym Gorgon City wystąpią w grudniu w Poznaniu w ramach trasy promującej nowy album „Salvation”!
Jedynym organizatorem tego wydarzenia jest klub Tama. Nowe wydarzenie nie ma nic wspólnego z organizatorem poprzedniego wydarzenia w klubie B17, ale bilety z 8 września zachowują ważność – to wyraz naszego zrozumienia wobec osób, które już posiadają bilet, a miałyby problem z odzyskaniem za niego środków.
Przeniesienie imprezy do TAMY udało się dzięki współpracy z managementem Gorgon City oraz z Going.
Gorgon City, w skład którego wchodzą Kye Gibbon i Matt Robson-Scott, od momentu powstania pierwszego singla na przełomie dekady, zakorzenili się w globalnej kulturze tanecznej, oferując niesamowitą mieszankę wszelkiej odmiany house. Sprzedali ponad 10 milionów singli i zgromadzili ponad 1,5 miliarda streamów na całym świecie. Artyści występowali na największych wydarzeniach globu, takich jak Coachella, Glastonbury, Parklife, Tomorrowland czy EDC Vegas, a także wyprzedawali koncerty w tak kultowych miejscach jak Brixton Academy, The Shrine, Printworks, Brooklyn Mirage, Warehouse Project czy Tobacco Dock.

16 grudnia 2023
Tama, Niezłomnych 2, Poznań
line-up:
Gorgon City
tba
TT:
19.30 – doors
20.00 – support
22.00 – Gorgon City
00.00 – closing set
+ afterparty: 00:00 – 05:00


Tama: Gorgon City Salvation Tour | 16 grudnia 2023 Sobota, Tama

Biletomat.pl
149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →