ŚWIĘTY BASS. feat. GEMI (UK) | TAMA, POZNAŃ

Elektronika
ŚWIĘTY BASS. feat. GEMI (UK) | TAMA, POZNAŃ
Sobota, 18 lutego 2023
godz: 22:00

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Lata lecą, lud domaga się igrzysk a tryumf musi być wiedziony. Kontynuując passę finezyjnych zwycięstw z 2022 — Święty Bass odwiedzi poznańską Tamę propagując sukces i karnawałowe nastroje wśród młodzieży. Z nami jak zwykle lokalni szponciciele, oraz wschodząca gwiazda UKG, krnąbrny młodzieniec z wyspiarskim bejsem za pazuchą, reprezentant Kiwi Rekords – GEMI 🥝🥝🥝

Zanim spędzimy mentalne 40 dni na pustyni – okażmy brak pokory bracia i siostry. Cały popiół z wyjaranych tej nocy petów zostanie zebrany na poczet naszych przyszłych postnych ceremonii 🍸🍸🍸

(っ◔◡◔)っ♥ ŚB ♥(◕‿◕ )

W klimatach: UKG/BASSLINE/DNB/JUNGLE/GRIME
Zagrają:
▪️ GEMI (UK)
▪️ ŚWIĘTY BASS (Miły ATZ & Phunk’ill)
▪️ LUX FAMILIAR
▪️DJ OG

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


ŚWIĘTY BASS. feat. GEMI (UK) | TAMA, POZNAŃ | 18 lutego 2023 Sobota, Tama

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →