Mona Polaski

Alternatywa
Mona Polaski
Niedziela, 11 czerwca 2023
godz: 20:00

PIES andaluzyjski

Nowowiejskiego 17, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

mona polaski

Formacja mona polaski to nowe uderzenie współczesnej muzyki rozrywkowej, w której drżą echa nowej fali, post punka, synthwave’u, alternatywnego disco, indie, bigbeatu. Niepowtarzalny klimat zespołu tworzą piosenki, które trafiają prosto w serce niczym zaszyfrowane hasła, które zostają na długo.

Ich muzyka balansuje pomiędzy paletą syntezatorowych barw, romantyczną brudną gitarą, oraz pulsującym rytmicznym basem i taneczną perkusją. Zespół charakteryzujący się bezczelną i pozbawioną dosłowności chwytliwością coraz częściej określany jest jako nowa nadzieja polskiej alternatywy.
Ich koncerty świetnie sprawdzają się zarówno w kameralnych, klubowych warunkach jak i na dużych scenach.

Dotychczas mają na koncie świetnie przyjęte występy na festiwalach (Alterfest, Polska z Offu, Soundedit, Fląder, Next Fest, Powidz Jam Festiwal) oraz kilkadziesiąt indywidualnych koncertów. Ich utwory emitowane są w Trójce, 357, Czwórce oraz innych rozgłośniach ogólnopolskich i lokalnych.

Wydali dwa albumy: Folklor 2019 własnym nakładem oraz Oryginał 2023 nakładem 33 Records

Zespół tworzą:
Karol Stolarek – wokal i syntezatory
Wit Zarębski – bas i moog
Michał Gibki – gitara i syntezatory
Szymon Kasprolewicz – perkusja
Wojciech Dziedzicki – realizacja

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Mona Polaski | 11 czerwca 2023 Niedziela, PIES andaluzyjski

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →