Klangkuenstler Wystąpi w Poznaniu: Sensacja Hard Techno Zawita do Klubu Tama

Elektronika
Klangkuenstler Wystąpi w Poznaniu: Sensacja Hard Techno Zawita do Klubu Tama
Sobota, 17 lutego 2024
godz: 23:00

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie muzyczne, gdyż Klangkuenstler, niemiecka sensacja sceny hard techno, przybędzie do Poznania, aby zaprezentować swój elektryzujący set. Wydarzenie to odbędzie się w klubie Tama, który już niebawem stanie się epicentrum hard techno dzięki temu wyjątkowemu artystycznemu występowi.

Klangkuenstler: Gwiazda Hard Techno na Światowym Poziomie:

Klangkuenstler, niemiecki producent muzyczny, zyskał międzynarodową sławę dzięki swoim bezkompromisowym i energetycznym setom. Jego unikatowe podejście do hard techno szybko przyniosło mu uznanie na całym świecie, z bookingami na najważniejszych festiwalach i w najbardziej cenionych klubach.

Wszechstronny Line-up:

Oprócz Klangkuenstlera, na scenie pojawią się inni utalentowani artyści, w tym Uberkikz oraz VJ Lola, która dostarczy niezapomnianych wizualizacji, doskonale uzupełniających muzyczne doznania. Pozostałe nazwiska artystów zostaną ogłoszone wkrótce, obiecując jeszcze więcej emocjonujących występów.

Klangkuenstler


Klangkuenstler Wystąpi w Poznaniu: Sensacja Hard Techno Zawita do Klubu Tama | 17 lutego 2024 Sobota, Tama

Biletomat.pl
10540 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →