DrumObsession #92 with DJ FLIGHT + PRTCL

Elektronika
DrumObsession #92 with DJ FLIGHT + PRTCL
Sobota, 25 marca 2023
godz: 23:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

DrumObsession #92
Lineup:
—————————————————————————
MAIN STAGE:
DJ FLIGHT / Metalheadz / EQ50 / UK
(25 Years Of Flight!)
www.facebook.com/flight.dj
soundcloud.com/djflight
PRTCL / DSCI4 / Humanoid / UK
www.facebook.com/protocolbass
soundcloud.com/protocol_music
support:
Artiztix b2b Impakt
Bambi Uzi b2b Anthila
k.o b2b STC
—————————————————————————
BAR STAGE:
Alegria
Ferskja
Vibriss
—————————————————————————
Niesieni rozpędem naszego najsilniejszego od wielu lat sezonu mamy dla Was kolejne wspaniałe wieści – w Poznaniu znów mamy dwoje headlinerów, którzy jeszcze u nas nie grali, a którzy w swoim fachu są nie do podrobienia!
Imperatorka brytyjskich fal radiowych – DJ Flight przylatuje do nas w szczytowej didżejskiej formie, jako część trasy celebrującej jej 25 lat na scenie (choć w tym roku będzie już chyba 26!). To legenda pod każdym względem – od rezydencji dla Metalheadz czy Swerve, przez audycje w pirackich rozgłośniach i wreszcie (jako pierwsza kobieta drum & bassu w brytyjskim krajowym eterze) jej show „The Next Chapter” w BBC Radio 1Xtra! Muzyka wydawana w 31, Criticalu, Bassbin, Carbon czy The North Quarter; występy w berlińskim HÖR czy w kultowym Boiler Room, a wreszcie jej działalność z EQ50 na rzecz wsparcia kobiet i mniejszości na scenie jungle / DNB – to wszystko czyni ją wyjątkową. No ale najważniejsze – ma skilla DJskiego jak mało kto, więc tego nie wolno przegapić.
Po niej zaś ster przejmie PRTCL, który choć urodził się w Londynie, to zamieszkuje Berlin, gdzie wraz z kolektywem Humanoid działa na rzecz szerzenie dobrego DNB. Jego produkcje ukazały się m.in. w DSCI4, Flexout Audio, czy właśnie Humanoid, a jego styl oscyluje głównie wokół technicznego i rollującego drum & bassu. Naprawdę utalentowany zawodnik, o którym z czasem będzie tylko coraz głośniej.
Na supporcie sceny głównej miękko wprowadzą Was w temat Bambi Uzi po raz pierwszy w b2b z Anthilą, k.o wraz z STC znów złamią klimat po swojemu, a wykończeniówkę we dwóch zaserwują Artiztix z Impaktem. Barową scenę przejmą zaś znani i lubiani Alegria oraz Vibriss, a także specjalna gościni ze stolicy – Ferskja.
Choć może to jeszcze nie być oczywiste, nadchodzi wiosna, wszystko wraca do życia, a Ty wróć do nas na parkiet. Pamiętaj, że to przedostatnia taka okazja, nim Projekt LAB się zamknie i zobaczmy się wszyscy w jego murach w sobotę 25 marca!
—————————————————————————
Więcej info:
facebook.com/drumobsession
facebook.com/projektlab
—————————————————————————
Kiedy: 25 marca 2023 (sobota)
O której: 23:00
Za ile: 40 PLN – na bramce w dniu imprezy (cash only!)Imprezy blisko Ciebie w Tango App →