CIRCUS INFERNO PRES. JUNGLE RITUAL: MATADOR | PRISMODE & SOLVANE | TOM PALASH

Elektronika
CIRCUS INFERNO PRES. JUNGLE RITUAL: MATADOR | PRISMODE & SOLVANE | TOM PALASH
Sobota, 27 maja 2023
godz: 23:00

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Czy słyszysz ryk w oddali? Do miasta znów nadciąga szalony korowód unikatowych postaci. Tym razem w Circus Inferno, pośród pokręconych klaunów, powitają Was królowie dżungli, którzy na parkiecie ułożą mistyczne runy, a ich przepowiednie, przesiąknięte energią dzikiej przyrody, wzbudzą w Was ekstazę i grozę. W miejscu, w którym mroczni akrobaci spotkają się z nieujarzmioną mocą natury, zatrą się granice między światami. Tu pokusy, niczym dzikie zwierzęta, z ukrycia będą obserwować każdy Wasz ruch…

Circus Inferno powraca do poznańskiej Tamy, by ponownie spoić w jednym miejscu symbolikę cyrkową z mrocznym klimatem dekadencji. Przeniesiemy Was do tajemniczego świata pełnego niespodzianek, muzycznego wyuzdania i elektronicznej magii. Wszystko tutaj jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – wizualizacje, scenografia, choreografia i kostiumy tancerzy. Wokół Waszych ciał owinie się gęsta atmosfera hedonizmu. Ta fascynująca forma rozrywki wyrwie Was z ram rutyny i zaoferuje – jak zwykle – mocne wrażenia.

Ceremonię połączenia ciał i umysłów z fascynującą dzikością dżungli wypełni tajemniczymi dźwiękami MATADOR, czyli Gavin Lynch. Matador pochodzi z Irlandii, a jego muzyka łączy w sobie elementy techno, tech-house’u oraz minimalu. Tworzy intrygujący i pełen energii klimat, który wprowadza słuchaczy w trans. Matador zdobył popularność dzięki swoim występom na międzynarodowych festiwalach i w klubach na całym świecie, a także dzięki swoim oryginalnym produkcjom wydawanym przez takie wytwórnie jak Minus, Cocoon Recordings czy Rukus. Matador słynie z innowacyjnego podejścia do produkcji muzyki oraz z dynamicznych i intensywnych występów, które zaskakują publiczność i zostają na długo w pamięci.

Support zapewnią rezydenci berlińskiego Ritter Butzke – Prismode & Solvane oraz świetnie Wam znany Tom Palash!

line-up:
✨ Matador

✨ Prismode & Solvane

✨ Tom Palash

visuals: .wju

dancers&styling: Maria Kompf

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


CIRCUS INFERNO PRES. JUNGLE RITUAL: MATADOR | PRISMODE & SOLVANE | TOM PALASH | 27 maja 2023 Sobota, Tama

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →