BASS ASTRAL Koncert na NTT

Elektronika
BASS ASTRAL Koncert na NTT
Sobota, 10 czerwca 2023
godz: 20:00

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

BASS ASTRAL NA NTT 🔥

Bass Astral – Jakub Tracz, producent muzyki elektronicznej, artysta związany z Krakowem.

Muzyczną karierę rozpoczął w 2010 roku jako basista w rockowych zespołach Clock Machine i Cinemon, z którymi nagrał 5 płyt. W 2015 roku przyjął pseudonim Bass Astral i utworzył duet Bass Astral x Igo, dzięki któremu dał się poznać szerokiej publiczności oraz został doceniony w środowisku muzycznym.

Zespół wydał 3 płyty, zagrał koncerty dla tysięcy fanów i na dużych polskich festiwalach, a 'Discobolus’ i 'Orell’ uzyskały status złotej płyty. Jesienią 2021 duet zakończył działalność a Bass Astral oddał się solowej twórczości. W kwietniu 2022 ukazał się jego debiutancki album 'Techno do miłości’ nakładem Mystic Production. Aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem 'Muzyka Taneczna’ oraz pobiera nauki w klasycznej edukacji muzycznej. Wśród swoich ulubionych twórców wymienia takich artystów jak Nicolas Jaar, Avicii, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante.

WEJŚCIE: 19:00
Support | KOHA: 19:30
Bass Astral: 20:00

WSTĘP: +18
+13 – z opiekunem
+16 – ze zgodą opiekuna

(link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


BASS ASTRAL Koncert na NTT | 10 czerwca 2023 Sobota, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.