Polish Hip-Hop Festival – X edycja / Płock 2024

Festiwale
Polish Hip-Hop Festival – X edycja / Płock 2024
Czwartek, 04 lipca 2024
godz: 17:00

Plaża nad Wisłą

Rybaki 15, Płock

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

To już dziesięć lat, od kiedy Polish Hip-Hop Festival zagościł na nadwiślańskiej plaży w Płocku, tworząc swoją własną historię w świecie muzyki. Niech ta historia stanie się Twoją historią!

W tym roku mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście. Gwarantujemy, że odkryjecie nowe oblicze hip-hopu, poczujecie moc kultury ulicznej i doświadczycie unikalnego show które zmieni oblicze współczesnej muzyki.

Data: 4-6 lipca 2024
Miejsce: Nadwiślańska plaża, Płock
Z okazji 10. edycji Polish Hip-Hop Festival przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Czekają na Was trzy dni niesamowitej zabawy, energetycznej atmosfery i niezapomnianych chwil! Bez wątpienia, to będzie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata.
Zatańczcie nad brzegiem Wisły, połączcie się z artystyczną duszą hip-hopowej sceny i uczcijcie razem z nami dziesiątą rocznicę tego niepowtarzalnego festiwalu.
Już od 14 listopada 2023 roku do sprzedaży wprowadzamy regularne bilety oraz specjalne, kolekcjonerskie bilety “You Are My Headliner”, które nie tylko otwierają Wam bramy do muzycznego raju, ale są także idealnym prezentem dla każdego miłośnika hip-hopu!

LINE-UP:
▶ PRO8L3M
▶ YOUNG LEOSIA
▶ BAMBI
▶ LIL PUMP
▶ MALIK MONTANA
▶ FUKAJ
▶ NLE CHOPPA
▶ KACPERCZYK
▶ 102 BOYZ
▶ SARIUS X PAWBEATS

Bilety będą dostępne za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl od 14 listopada 2023 roku od godz. 16:00.

BILETY:
Karnety 3-dniowe: W sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety w kilku ograniczonych ilościowo pulach. Przygotowaliśmy dla Was również specjalne kolekcjonerskie karnety “You Are My Headliner”, które mogą być świetnym świątecznym prezentem.
Pierwsza pula dostępna do 31.12 (w ilości 4000 szt.) w cenie 349 PLN.
Karnety VIP: Ściśle limitowana pula karnetów VIP. Karnet uprawnia do przebywania w strefie VIP każdego dnia festiwalu. Strefa VIP to miejsce w którym czas spędzają zaproszeni goście oraz artyści. Do Waszej dyspozycji będzie bufet (dania ciepłe, przekąski, kawa i herbata), open bar (piwo, drinki, softy), osobna strefa sanitarna, strefa chillout, ścianka foto.
Pierwsza pula dostępna do 31.12 (w ilości 100 szt.) w promocyjnej cenie 1199 PLN
Bilet Pole Namiotowe: O dostępności biletów na Pole Namiotowe poinformujemy wkrótce.
Bądźcie gotowi na niespodzianki, emocje i kulturalną rewolucję! Zapiszcie datę w kalendarzu, bo tego wydarzenia nie możecie przegapić. Niech to będzie Twój festiwalowy rok! Nie czekaj, weź udział w historii!
Do zobaczenia na Polish Hip-Hop Festival 2024! #PLHHF2024


Polish Hip-Hop Festival – X edycja / Płock 2024 | 4 lipca 2024 Czwartek, Plaża nad Wisłą

Biletomat.pl
349 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →